Sporto asociacija „Persvara“ – 2 vs Dentist team (59:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 13:17 val., peržiūros: 1050

Vasario 8-ąją dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "Sporto asociacija „Persvara“ – 2" ir "Dentist team". Prieš šį susitikimą šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 1 pergalę ir 12 pralaimėjimų, o svečiai 5 pralaimėjimus ir 7 pergales.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiai, apsikeitė keliomis taikliai pasibaigusiomis atakomis. Vis gi, svečiai po biški pradėjo rodyti savo pranašumą ir sužaidus 5 minutes, rezultatas tapo 15:9, pastarųjų naudai. " Sporto asociacija „Persvara“ – 2" dar spėjo prieš pirmąjį kėlinį išlyginti rezultatą (19:19), bet svečiai taip pat turėjo atsaką 4:0, kuriuo užbaigė pirmąjį kėlinuką (23:19).

Antrasis rungtynių ketvirtis, palyginus su pirmuoju buvo labai nerezultatyvus. Šeimininkai nemažino tempo ir po biški tirpdė atsilikimą, bet surengta sėkminga atkarpa (9:0) "Dentist team" leido įgyti 10 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai dar spėjo pelnyti porą taškų, o po jų rezultatas tapo 36:28, svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos "Dentist team" surengė 7:0 sausą atkarpą ir įgįjo tuo metu rekordinę 15 taškų persvarą. Po taiklaus šeimininkų metimo, svečiai dar kartą surengė analogišką atkarpą kaip ir ketvirčio pradžioje, o pranašumas šoktelėjo jau iki 20 taškų. Vis dėlto svečiai prieš ketvirtąjį kėlinį dar sugebėjo sumažinti atsiliką iki 16, taiklių tritaškių dėka. Po trijų ketvirčių rezultatas tapo 57:41, "Dentist team" naudai.

Matydami, kad šiose rungtynėse viskas aišku, svečiai leido aikštelėje pasireikšti žaidėjams, kurie komandoje atlieka epizodinį vaidmenį. Perdaug nesistengdami pastarieji dar sugebėjo ir laimėti paskutinijį ketvirtį rezultatu 24:18, o rungtynes 81:59.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris kalbėjo: "Rungtynės nebuvo sunkios, leidome pažaisti visiems žaidėjams. Tiesiog buvome geresni už varžovus".

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Justinas Pileckas – 18 tšk., Mantas Pocys – 17 tšk., Vilius Narbutas – 9 tšk.

Dentist team: Arūnas Žotkevičius – 17 tšk. (11 atk. kam.), Vaidotas Stalerūnas – 16 tšk., Ramunas Baciunas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Aksomaitis – 13 tšk., Martynas Zaveckas – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)Paskutinėse sezono rungtynėse Sporto asociacija "Persvara-2" neturėjo vargo prieš "Best 4 you" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 20:57 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)