Celsis vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (59:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 01:34 val., peržiūros: 1547

Antradienį, spalio 28 dieną, Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir Sporto asociacija "Persvara-2" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau svečiai sužaidė užtikrinčiau kėlinuko pabaigą ir iškovojo pirmąją pergalę – 59:64.

Nuo pirmųjų minučių "Celsio" krepšininkai perėmė iniciatyvą į savas rankas ( 9:5), tačiau po keletos minučių varžovai sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus. Šeimininkai greitomis atakomis sugebėjo atstatyti savo susikrautą pranašumą. Likus žaisti apie minutę Sporto asociacijos "Persvara-2" žaidėjas, J.Marciulevičius, įsūdė du tolimus tritaškius metimus ir sumažino skirtumą iki vieno. Rezultatas - 17:16.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus "Celsio" ekipa surengė spurtą ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 29:20), tačiau jaunieji svečiai savo užsidegimu per keletą minučių sumažino skirtumą iki minimalaus. Vis dėlto, šeimininkai užtikrinčiau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo penkų taškų pranašumą – 35:30.

Po ilgosios pertraukos "Celsio" ekipa pademonstravo puikią gynybą ir tai jiems leido įgauti dviženklį pranašumą ( 49:35)> Vis dėlto, svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir kėlinio pabaigą laimėjo "sausai" 11:0. Po trečiojo kėlinio rezultatas – 49:46.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai padidino iki šešių taškų, tačiau dėka Sporto asociacijos "Persvara-2" žaidėjo, M.Pocio, pelnytų dvylika taškų iš eilės leido svečiams įgyti pirmą kartą šios dienos rungtynėse 6 taškų pranašumą (54:60). "Celsio" ekipa dar bandė persverti atgal rezultatą. Vis dėlto, svečiams pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę, rezulatu -59:64.

Po laimėtų rungtynių Sporto asociacijos "Persvara-2" komandos treneris, M.Stankevičius, kalbėjo:" Džiaugiamės pirma pergale. Nors ir mūsų komandą daugelis laiko "Persvara" antra tik, tačiau šita pergalės mus suteiks daugiau potencialo toliau iškovoti pergales."

Po pralaimėtų rungtynių "Celsis" ekipos treneris, L.Pečkaitis, teigė:"Paskutinę ataką, žaidėjai neklausė trenerio nurodymų. Varžovai jauni. Reikėjo jiems pergalės. Mes linksmai pasižaidėm ,savo malonumui."

Celsis: Ignas Krukonis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 11 tšk., Gediminas Pečkaitis – 9 tšk. (13 atk. kam.)

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Mantas Pocys – 31 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Ovidijus Ašmena – 8 tšk., Jonas Marciulevičius – 8 tšk.

Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)Paskutinėse sezono rungtynėse Sporto asociacija "Persvara-2" neturėjo vargo prieš "Best 4 you" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)