Dentist team vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (93:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 826

Sausio 11 dieną, 17:00 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (svečiai). Negausiai susirinkę svečiai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Dentist Team“ ekipai. Šeimininkai jau pirmojo kėlinuko metu nutolo, bei pasiekė dviženklį pranašumą. Beveik visą likusį laiką atstumas tarp komandų svyravo nuo 10 iki 20 taškų ribos, o Sporto asociacija „Persvara“ – 2 taip ir nesugebėjo sugražinti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 93:69.

Nors rungtynių pradžioje komandos greitai apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau netrukus stojo ilga tyla. Krepšininkai dabar atakavo neužtikrintai, dažną ataką lydėjo klaidos, bei sparčiai augo pražangų skaičius. Pirmieji taškų badą nutraukė šeimininkai ir skirtumas nepastebimai ėmė augti jų naudai. Jau pirmojo kėlinuko metu „Dentist Team“ sugebėjo nutolti ir pasiekti dviženklį pranašumą. Vėliau svečiai sugebėjo priartėti, bet pražangos labai sukaustė jų veiksmus ginantis ir „Dentist Team“ vis dar pirmavo tuo pačiu skirtumu. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 40:29.

Po ilgosios pertraukos Sporto asociacija „Persvara“ – 2 komandos puolimas visiškai išsiderino, žaidėjai vis dažniau atakavo iš toli, nes iš po krepšio atakuoti jiems paprasčiausiai trūko ūgio. O „Dentist Team“ krepšininkų puolimas veikė puikiai, dažnai atakos baigdavosi atakauojant visiškai laisviems. Aišku, ilgą laiką šeimininkai nesugebėjo išlaikyti tokio aukšto tempo, tad ir jų žaidime pasitaikė ne viena duobė. Būtent nestabilus šeimininkų žaidimas ir leido Sporto asociacija „Persvara“ – 2 ekipai kelis kartu sumažint atsilikimą, bet priartėti mažiau nei 10 taškų jie taip ir nesugebėjo. Rungtynių pabaigoje intrigos nebebuvo likę, „Dentist Team“ sutvarkė formalumus ir laimėjo rezultatu 93:69.

Dentist team: Karolis Matukaitis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Ramunas Baciunas – 21 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 11 tšk., Arūnas Žotkevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.), Ignas Aksomaitis – 10 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Mantas Pocys – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 13 tšk.

„Dentist Team“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Dentist team“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„Dentist Team“ pasiekė pergalę įspūdinga persvara (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)Kietoje kovoje stipresni buvo „Dentist Team“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 19:06 val.)