PANEVĖŽIO KK STABDŽIAI vs VILNIAUS BC ŽVĖRYNAS (62:70)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

Vilniečiai iškovojo pirmąją pergalę

Aikštėje vyko įnirtinga kova
2007 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 4121
Šį ketvirtadienio vakarą "Mažosios Mero Taurės" F pogrupyje "Panevėžio KK Stabdžiai" savoje aikštėje priėmė "Vilniaus BC Žvėryno" ekipą. Rungtynės klostėsi permainingai, visgi, šiandien kiek geresni buvo vilniečiai, kurie lemiamą pranašumą susikrovė per trečiąjį kėlinį ir jį išlaikę paskutiniajame iškovojo pergalę rezultatu 62:70.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo greitas, gan padrikas krepšinis. Atakos dažniausiai trukdavo vos po kelias sekundes. Svečių ekipos žaidėjo Jono Staniulio neįtikėtinas tritaškis paskutinę pirmojo ketvirčio sekundę iš aikštės vidurio pasiekė tikslą ir po pirmųjų dešimties minučių "Vilniaus BC Žvėrynas" pirmavo septyniais taškais – 16:23.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem šeimininkų dvitaškiais su varžovų pražangomis. "Panevėžio KK Stabdžiai" ir toliau mažino skirtumą, kol galiausiai po ilgokos pertraukos vėl nusvėrė dvikovos svrstykles savo naudai. Aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Ketvirčiui įpusėjus skausmingą čiurnos traumą gavo šeimininkų komandos žaidėjas Arūnas Bičius, daugiau šiandienos rungtynėse taip ir nepasirodęs. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 35:40.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Kiek geriau sekėsi vilniečiams, kurie mažais žingsneliais tolo nuo varžovų. Prieš paskutinį kėlinį svečiai turėjo 13-os taškų pranašumą – 45:58.

Ir ketvirtajame ketvirtyje "Vilniaus BC Žvėryno" krepšininkai laikė žaidimo vadžias savo rankose. Kad ir kaip panevėžiečiai besistengė, jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Vilniečiai išlaikė turėtą pranašumą iki pat dvikovos pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 62:70.

Po susitikimo nugalėtojų žaidėjas Žilvaras Zinkevičius kalbėjo: "Pergalė mums buvo labai reikalinga norint patekti į kitą etapą, pradžioje buvome įsitempę, bet vėliau susikaupėme ir tai lėmė pergalę".

"Panevėžio KK Stabdžių" gretose 19 taškų pelnė Karolis Sendzikas, 12 įmetė Arūnas Bičius, 10 – Tomas Šegamogas. Net 17 kamuolių atkovojo Vitalijus Bauža, taip pat surinkęs 8 taškus.

"Vilniaus BC Žvėryno" ekipoje pirmuoju smuiku griežė Stanislav Poplavskij įmetęs 22 taškus bei išprovokavęs 7 varžovų pražangas. 18 taškų pelnė Tomas Statkevičius, 12 – Artūras Pūkys.

Panevėžiečiai susitikimo teisėjams skyrė po 8, vilniečiai po 9 balus.
"BMS & KK Policija - 2" iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 17 d., antradienis, 22:57 val.)Pogrupio varžybas "BMS & KK Policija - 2" pabaigė pergalingai (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kauno Energija" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:46 val.)"Kauno vandenys" išverkė kelialapį į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Kauno energija" sutriuškimo svečius iš Vilniaus (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:19 val.)