ANTAKORA vs INFOFACE (95:75)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 06 d., Penktadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

Autsaiderių dvikovoje stipresni buvo "Antakoros" krepšininkai

2007 balandžio 06 d., Penktadienis, 22:44 val., peržiūros: 3466

Šį vakarą (04.06), J.Dobkevičiaus mokykloje susitiko "Antakoros" bei "Infoface" komandos. Šeimininkų teisėmis žaidę "Antakoros" krepšininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 95:75. Tai buvo jų pirmoji pergalė po trijų nesėkmių iš eilės. Tuo tarpu svečiai ir toliau lieka nepatyrę pergalės skonio.

Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai išsiveržė į priekį ir neleido varžovams nei karto pirmauti. „Antakoros“ ekipoje nesulaikomas buvo Mantas Čėsna, pelnęs pusę (11) komandos taškų. Po pirmojo kėlinuko komandas skyrė trys taškai.

Antrajame ketvirtyje „Infoface“ žaidėjai apmaudžiai klysdami sunkiai braudavosi link priešininkų krepšio. Tuo tarpu šeimininkai po truputį vis tolo ir tolo. Prieš ilgąją pertrauką jų persvarą siekė devynis taškus.

Po pertraukos „Antakora“ tarsi įjungė papildoma pavarą ir pradėjo dar grečiau tolti nuo oponentų. Pasižymėjo Marius Nesčiokas, pelnęs keturis tritaškius iš penkių. 25-ąją minutę komandas skyrė 16 taškų, o pasibaigus kėliniui svečių deficitas pasiekė 23-jų taškų ribą.

Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas. Šeimininkai atsipalaidavo ir leido „Infoface“ krepšininkams šiek tiek priartėti. Galutinę pergalę rezultatu 95:75 šventė „Antakora“.

Abi ekipos buvo gerai nusiteikusios teisėjų atžvilgių ir jų darbą įvertino po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Nesčiokas, pelnęs 29 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ( 29 naud.kfc.). 26 taškai ir 12 atkovotų kamuolių Mariaus Čėsnos sąskaitoje ( 32 naud.kfc.).

„Infoface“ ekipoje pasižmėjo 29 taškus įmetęs ir net 16 kamuolių atkovojęs Gytis Pakalniškis ( 35 naud.kfc.). Vytautas Laukautis ir Gvidas Galubickas atitinkamai pelnė 20 ir 18 taškų.

„Buvo sugalvotas strateginis planas, prie kurio sugaišome dvi dienas ir dvi naktis“, – po rungtynių teigė nugalėtojų lyderis Marius Nesčiokas. „Pliusas ir gavosi panašus kokio tikėjomės, nors norėjome laimėti 21 tašku. Priešininkams sėkmės ateityje“, – pridūrė žaidėjas.

"Antakora" priešinosi iki pat galo, tačiau pergalei to nepakako (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)"Infoface" ir toliau trypiami mažojoje "Mero" taurėje (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:00 val.)Netikėtai sunki "Kauno vandenų" pergalė (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)"Infoface" neišvengė sutriuškinimo ir antrose rungtynėse (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)"BC Šernai" pirmosiose rungtynėse iškovojo triuškinamą pergalę (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 23:21 val.)LVA pergalę prieš varžovus švęs pas babą (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:44 val.)