KAUNO ENERGIJA vs ELEKTROS DARBAI (53:85)Meras M » Atkrintamosios rungtynės
2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Elektros Darbai" nesunkiai pateko į "Mažosios Mero Taurės" ketvirtfinalį

2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 23:17 val., peržiūros: 3527
Penktadienio vakarą, "Mažosios Mero Taurės" aštuntfinalyje, "Kauno Energija" namuose priėmė "Elektros Darbų" krepšininkus. Varžybas įtikinamai laimėjo svečių ekipa rezultatu 53:85.

Varžybos prasidėjo itin atkakliai. Vienai komandai taikliai užbaigus ataką, tuoj pat sekdavo toks pat taiklus varžovų metimas. Iki pat kėlinuko pabaigos nė vienai iš ekipų nepavyko atitrūkti didesniu nei 2 taškų skirtumu. Tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje puikiai pasinaudoję varžovų klaidomis, "Elektros Darbų" krepšininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir nutolo nuo varžovų 6 taškais 15:21.

Antrąjį kėlinuką svečių ekipa pradėjo dar vienu spurtu. Šį kartą, vedama savo lyderio Roberto Gabševičiaus, "Elektros Darbų" komanda kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 12:2 ir susikrovė rekordinę, 17 taškų persvarą. Po šios atkarpos komandos kiek sumažino tempą ir aikštelėje toliau vyko atkakli kova. Šis kėlinukas itin prastai susikloste "Kauno Energijos" vyrams. Jie per antrąjį varžybų ketvirtį sugebėjo įmesti viso labo 7 taškus. Rezultatyviau sužaisti trukdė dažnos klaidos ir netaiklūs baudų metimai. Prieš didžiąją pertrauką svečių ekipa savo pranašumą padidino iki 23 taškų 22:45.

Trečiąjį kėlinį "Kauno Energijos" vyrai pradėjo kur kas labiau susikaupę ir laimėjo atkarpą rezultatu 8:2 bei sumažino atsilikimą iki 17 taškų. Tačiau svečių ekipos žaidėjai greitai atsigavo po lengvo nokdauno ir susigrąžino sau 22 taškų persvarą. Vis tik daugiausia sėkmingo Deivydo Čereškos ir Kęstučio Petkevičiaus žaidimo dėka, aikštelės šeimininkai sugebėjo laimėti trečiąjį rungtynių ketvirtį rezultatu 19:13 ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų 41:58.

Intriga dar labiau išaugo prasidėjus paskutiniam kėliniui. Po taiklių Ramūno Radavičiaus, Kęstučio Petkevičiaus ir Mariaus Zdanausko metimų, skirtumas tarp komandų sumažėjo iki mažiausio per pastarąjį laiką – 11 taškų 47:58. Tačiau greitai mintys apie intrigą šios dienos varžybose buvo išsklaidytos. Apie save priminę "Elektros Darbų" krepšininkai: Robertas Gabševičius ir Martynas Petravičius, inicijavo dar vieną spurtą 18:2. Po tokios triuškinančios atkarpos "Kauno Energijos" vyrai nebe rado jėgų atsitiesti ir sumažinti skirtumo iki mažesnio nei 25 taškai, kuris leidžia žaisti atsakomąsias varžybas ir tikėtis palankaus bendro abiejų rungtynių įmestų ir praleistų taškų balanso. Graži ir įtikinama "Elektros Darbų" krepšininkų pergalė rezultatu 53:85.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė trys krepšininkai: Almantas Burneika, pelnęs 12 taškų bei atkovojęs 13 kamuolių, Robertas Gabševičius įmetęs 38 taškus ir surinkęs 36 naudingumo balus bei Martynas Petravičius savo komandai pridėjęs 19 taškų ir po krepšiais sugrėbęs 16 kamuolių.

"Kauno Energijos" komandoje naudingiausiai pasirodė Kęstutis Petkevičius surinkęs 13 taškų bei 11 efektyvumo balų.

Po rungtynių kalbinti treneriai buvo itin nekalbūs. "Kauno Energijos" strategas Deivydas Čereška trumpai ir aiškiai įvardijo pralaimėjimo priežastį: "Jie šiai dienai yra tiesiog stipresni". Treneris rungtynių arbitrų darbą įvertino 10 balų.

"Elektros Darbų" komandos vadovas Darius Levickis taip pat pažymėjo, kad jo komanda buvo visapusiškai geresnė, o varžovams tai buvo tiesiog prastos rungtynės. Treneris teisėjų darbą taip pat įvertino maksimaliai – 10 balų.

"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)"Elektros darbai" be vargo įveikė "Autrolį" (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 21:23 val.)"Elektros darbai" įveikė jaunuosius "saboniukus" (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 08:37 val.)Pergalingas "Kauno SRC" debiutas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 23 d., penktadienis, 20:29 val.)Įtikinama "Elektros darbų" pergalė (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 20:59 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)20 taškų per tris kėlinius pelnę "Karūnos" krepšininkai neprilygo varžovams (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 20:50 val.)Mažosios Mero taurės bronza atiteko "Kauno SRC" ekipai (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 20:24 val.)"Kauno energija" sutriuškimo svečius iš Vilniaus (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:19 val.)"Kauno Energija" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:46 val.)