Senukai vs emobilus.lt (54:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“

2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 22:26 val., peržiūros: 1027

Gegužės 21 dieną, 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „Senukai“ (šeimininkai) ir „Emobilus.lt“ (svečiai). Nors svečiai šį vakarą susirinko vos penkiese, tačiau jiems jėgų nepritrūko. Kurį laiką lygiai vykęs žaidimas leido tikėtis atkaklios kovos, tačiau „Emobilus.lt“ sugebėjo po ilgosios pertraukos spurtuoti ir pasiektas daugiau nei 20 taškų panašumas atsakė į visus klausimus šį vakarą. „Emobilus.lt“ išsaugojo solidų pranašumą savo pusėje ir laimėjo rungtynes rezultatu 54:74.

Rungtynių pradžia susiklostė gana lygiai, „Emobilus.lt“ komanda tarsi vengė kietesnio žaidimo ir pražangų, o gynyboje sustatyta „zona“ veikė neužtikrintai, tad „Senukai“ neblogai išnaudojo susikurtas progas ir kurį laiką pirmavo. Bet patys šeimininkai gynyboje turėjo rimtų problemų. Pralaimėtos kovos dėl atšokusių kamuolių suteikė varžovams šansus kartoti metimus ir „Emobilus.lt“ ne kartą atakas pabaigė ne tik dviem taškais, bet ir ekstra baudos metimu. Po visiškai lygaus pirmojo kėlinuko „Emobilus.lt“ komanda pradėjo tolti. Žaidėjai suprato, jog šiandien varžovai nesugebės pasinaudoti ilgesniu suoleliu ir patys žaisdami agresyviai nutolo. Tiesa, skirtumas tarp komandų nebuvo didelis, bet svečiai prasidedant ilgajai pertraukai jau galėjo džiaugtis 7 taškų pranašumu 31:38.

Po ilgosios pertrauko „Emobilus.lt“ pademonstravo puikią gynybą ir tai visiškai išderino „Senukų“ komandos puolimą. Šeimininkai ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų ir žaidėjai vis dažniau žvalgėsi ne tik vienas į kitą, bet ir į rungtynių teisėjus. Bet čia jų bėdos nesibaigė, „Emobilus.lt“ komanda pagaliau pataikė pirmąjį tolimą metimą, po kurio sekė dar keletas tikslių šūvių iš toli ir skirtumas tarp ekipų pasiekė 20 taškų ribą. Nors „Senukai“ dar bandė gelbėtis, bet dabar aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas ir čia abi komandos jau žaidė lygiai. „Emobilus.lt“ išlaikė turimą pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 54:74.

Eimantas Daunora („Emobilus.lt“):

„buvo sunku žaisti tokioje karštoje salėje, o šiandien susirinkom vos penkiese, tad tikėjomės varžovų spaudimo, bet to nesulaukėme. Vėliau pavyko susikaupti ir nutolti, manau, skirtumas atspinti komandų pajėgumą.“.

Senukai: Andrius Bulotas – 11 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 9 tšk., Andrius Zapalskis – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

emobilus.lt: Aurimas Gavelis – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Dimša – 16 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Povilas Balčiūnas – 15 tšk. (17 atk. kam.)

„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)