BC „Ambi“ vs UNO (58:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 18 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę.

2015 gegužės 19 d., Antradienis, 00:03 val., peržiūros: 1113

Gegužės 18 dieną Vytauto didžiojo universiteto sporto salėje šeimininkai „BC Ambi“ stojo į kovą prieš svečius „Uno“. Šių rungtynių favoritai buvo Uno ekipa, kuri buvo iškovojusi 1 pergalę iš 3 rungtynių, kuomet šeimininkai dar nebuvo patyrė pergalės skonio šiame turnyre.

Rungtynės pradėjo geriau svečiai ir jie pirmieji įsiveržė į priekį (2:7). BC Ambi ekipa savo puolimą rėmė tolimais metimai, tačiau metimai skriejo pro šalį, bet tuomet šeimininkų puolėjas A.Tilindė smeigė 2 tolimus metimus iš toli ir sušvelnino atsilikimą (12:15). Geresnė kėlinuko pabaiga šeimininkams leido atsilikinėti tik vienu tašku (16:17).

Antrajame kėlinuke aikštelėje dominavo apyligus žaidimas ir nei vienai ekipai nepavyko atitolti didesniu atstumu nuo oponentų. Geresnis pataikymas šio kėlinio metu leido šeimininkams į rubine keliauti turint 4 taškų persvarą (31:27).

Po ilgosios pertraukos svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, jie vis klysdavo ir niekaip negalėjo sumažinti atsilikimo. BC Ambi pradėjo bėgti į greitas atakas ir lengvai pelnyti taškus ir taip didinti persvarą prieš oponentus. Po 30 minučių žaidimo šeimininkai pirmavo (45:36).

Ketvirtajame kėlinuke žaidimas buvo apyligus, todėl Uno ekipa nusprendė paspausti varžovus ir tai jiems puikiai pavyko. Jie surengė spurtą (3:12) ir išlygino rezultatą, taip sugražindami intrigą į rungtynes. Negana to Uno ekipos žaidėjas A.Olberkis surengė tikrą šou aikštelėje pelnydamas 14 taškų kėlinio pabaigoje ir taip išplėšdamas savo ekipai pergalę rezultatu (58:62).

Po rungtynių paklaustas „Uno“ ekipos ketvirtojo kėlinio didvyris A.Olberkis kodėl ekipa taip sunkiai sekėsi atakuoti atsakė:

Labai vėlai varžybos, galėtų būti ankščiau, nes jau laikas miegoti, o ne žaisti.

BC „Ambi“: Arnas Tilindė – 32 tšk., Vytautas Čypas – 9 tšk., Eiridas Zabarauskas – 6 tšk.

UNO: Andrius Olberkis – 31 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Senkus – 10 tšk., Gediminas Šuklevičius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)