VAIŠVYDAVA vs BALDAI JUMS (46:74)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

"Baldai Jums" ketvirtame kėlinyje sutriuškino "Vaišvydavą"

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1825

2013 sausio 6 dienos vakarą, C lygos dvikovoje Vaišvydavos vidurinėje mokykloje susitiko "Vaišvydava" (šeimininkai) ir "Baldai Jums" (svečiai). Pirmąjame nerezultatyviame kėlinyje šešių taškų persvarą susikrovė svečiai, antrąjame jau kur kas rezultatyvesniame svečiai tą skirtumą padidino dar dviem taškais. Trečiasis kėlinys vėl buvo labai nerezultatyvus ir po jo skirtumas šoktelėjo iki dviženklio. Ketvirtąjame kėlinyje jau visiškai dominavo "Baldai Jums" ir galutinis rungtynių rezultatas – 46:74 (8:14, 19:21, 8:12, 11:27).

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai ir per pirmas keturias minutes komandoms pavyko pelnyti tik devynis taškus – 3:6. Toliau dar keturis pridėjo svečiai ir skirtumas šoktelėjo iki septynių – 3:10. Du taškus pelnė Valdas Vaksmanas, o keturiais atsakė Mantas Jankevičius ir rezultatas – 5:14. Kėlinį tritaškiu ir dviem netailiomis baudomis užbaigė Tomas Baumila ir po pirmo ketvirčio – 8:14.

Penkiais taškais kėlinį pradėjo Vaišvydava ir skirtumą sumažino iki minimumo – 13:14. Tritaškį pataikė Martynas Galginas, o keturiais taškais atsakė šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 17:17. Dvi baudas pataikė Mantas Jankevičius, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Saulius Ambrazas. Per kitą minutę niekas per daug nesikeitė ir rezultatas vėl lygus – 20:20. Po dar vienos minutės Vaišvydava išsiveržė į priekį pirmą kartą šiose rungtynėse – 24:23. Devynis taškus be atsako pelnė svečiai ir skirtumas vėl staigiai šoktelėjo iki aštuonių – 24:32. Likus trims sekundėms iki kėlinio pabaigos tritaškį pataikė Audrius Linkus, o per likusias tris sekundės per visą aikštę persivaręs kamuolį, griūdamas per dviejų varžovų rankas tritaškį nuo lentos smeigė Artūras Jankevičius ir po dviejų kėlinių – 27:35.

Trečią kėlinį pradėjo dešimtieji abiejų komandų numeriai, tačiau svečių dešimtasis numeris padėjo savo komandai labiau ir svečiai dar labiau padidino skirtumą – 28:39. Keturis taškus surinko "Baldai Jums", trimis atsakė "Vaišvydava" ir skirtumas dar šoktelėjo vienu tašku – 31:43. Po du taškus apsikeitė komandos, o per paskutinę minutę dar po du apsikeitė komandos ir po trijų kėlinių – 35:47.

Ketvirtą kėlinį dviem tritaškiais pradėjo "Vaišvydava", į jų tarpą įsiterpė Kęstutis Aleksandravičius pelnęs du taškus – 41:49. Tuomet jau prasidėjo visiškas svečių dominavimas ir jie laimėję atkarpą 9:0 padidino savo komandos pranašumą iki 17 taškų – 41:58. Tris taškus surinko šeimininkai, septyniais atsakė svečiai ir skirtumas jau tapo 21 taškas. Iki ketvirčio pabaigos du taškus pelnė "Vaišvydava", o dar devyniais atsakė "Baldai Jums" ir galutinis rungtynių rezultatas – 46:74.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Mantas Jankevičius sakė – Pasisekė sužaisti gerai, debiutas man šioje komandoje. Šiaip esu iš Vilniaus, žaidžiu Vilniaus krepšinio lygoje ir aišku nevisada galėsiu čia būt, tačiau bandysiu kaip įmanoma padėt komandai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Saulius Banaitis (19, 17 naud. bal.), Mantas Jankevičius (17, 21 naud. bal.), Artūras Jankevičius (11, 5 rez. perd.), Martynas Galginas (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Audrius Linkus (17, 9 naud. bal.), Tomas Baumila (10, 8 naud. bal., 6 rez. perd. ), Valdas Vaksmanas (9, 15 naud. bal., 5 išpr. pr.) taškai.

"Baldai jums" nesunkiai nugalėjo "Komandą X" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:25 val.)"Baldai Jums" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 17:39 val.)Baldai Jums atsirevanšavo BC Straight ekipai (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:57 val.)Birštono "SC-Olimpas" nukovė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 16:41 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)BC "Sporto Fėja" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš debiutantus (2012 spalio 23 d., antradienis, 21:33 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:24 val.)