KOMANDA X vs BALDAI JUMS (52:87)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 19 d., Antradienis, 19:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

"Baldai jums" nesunkiai nugalėjo "Komandą X"

2013 vasario 19 d., Antradienis, 21:25 val., peržiūros: 1510

Antradienį, vasario 19 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Komanda X" (šeimininkai) ir "Baldai jums" (svečiai). Rungtynes spurtu pradėjo "Komanda X" , tačiau šeimininkai nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir "Baldai jums" persvėrė rezultatą į savas rankas. Su kiekvienu kėlinuku svečių pranašumas tik augo ir "Baldai jums" šventė triuškinančią pergalę rezultatu – 52:87.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, įgydami 7 taškų pranašumą ( 10:3), tačiau trys S.Benaičio tolimi metimai iš eilės išlygino rezultatą tarp ekipų ( 12:12). Šeimininkai vėl atitrūko nuo varžovų ( 15:12). Likus žaisti apie dvi minutes "Baldai jums" ekipa spurtavo kėlinuko pabaigą 7:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas bei įgijo 4 taškų pranašumą. Rezultatas -15:19.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Komanda X" prisivijo varžovus iki dviejų taškų, tačiau svečiai greitomis atakomis spurtavo ir laimėjo atkarpą 10:0 , kur atitrūko nuo šeimininkų dviženkliu pranašumu ( 23:35). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir apmažino skirtumą iki 8 taškų, tačiau vėl svečiams leido žaisti greitą krepšinį ir skirtumas išaugo iki 13 taškų. Rezultatas – 31: 44.

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė taškas į tašką, bet svečiai pradėjo demonstruoti "kietą" gynybą ir taikliais metimais laimėjo atkarpą 13:0, kur atitolo nuo varžovų iki 24 taškų ( 35:59). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai sugebėjo tik dviems taškais sumažinti deficitą. Rezultatas - 39:61.

Paskutiniame kėlinyje "Komanda X" ataka po atakos pradėjo mažinti po truputį skirtumą ( 46:65), tačiau svečiai pradėjo spausti savoje aikštelėje varžovus, kurie pradėjo daryti klaidas ir tuo pasinaudoję "Baldai jums" ekipa greitomis atakomis laimėjo sausai atkarpą 20:0 ir pranašumas išaugo jau iki 39 taškų. Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkams pavyko tik truputį sušvelninti rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas - 52:87.

Po laimėtų rungtynių "Baldai jums" ekipos treneris, K.Aleksandravičius, kalbėjo:" Šiandien visi susirinkom. Pradėjom vėl jausti žaidimą, nes buvome suprastėjusi komanda. Ateidavo žaidėjai į rungtynes – neateidavome. Buvo ant bangos, bet vėl nuslūgom, bet šiandien susikaupėme, tvarkingai sužaidėm, apsigynėme, pasipasavome ir tvarkingai pabaigėme rungtynes."

"Komanda X": A.Uselis ( 16 tšk.), L.Klangauskas ( 15 tšk., 7 išpr.praž.), V.Uselis ( 14 tšk., 10 atk.kam.)

"Baldai jums": S.Banaitis ( 27 tšk., 5 per.kam.), M.Jankevičius ( 18 tšk., 10 atk.kam.), K.Aleksandravičius ( 11 tšk.).

"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)Elektrėnų"Senosios Versmės" penketukas nugalėjo "Komandą X" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Baldai Jums" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 17:39 val.)Grizliai nubloškė Komandą X (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:38 val.)"Baldai Jums" ketvirtame kėlinyje sutriuškino "Vaišvydavą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.) Tik po atkaklios kovos "Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:50 val.)