BC „Ambi“ & Alaina vs ASU & Co „AgroVIS“ (61:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„ASU & Co „AgroVIS“ pavogė pergalę iš „BC „Ambi“ & Alaina“

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 00:28 val., peržiūros: 827

Pirmadienį, balandžio 3 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „BC „Ambi“ & Alaina“ ir svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Jau nuo pat pirmųjų minučių geresnį žaidimą demonstravo aikštelės šeimininkai ir tris kėlinukus užtikrintai pirmavo. Visgi, jų gynyba kardinaliai suprastėjo lemiamo ketvirčio metu ir visas rungtynes atsilikinėjančiųjų vaidmenyje buvusi „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa išplėšė pergalę iš savo varžovų rankų.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per pirmas tris minutes sugebėjo pelnyti dešimt taškų, kuomet jų varžovams niekaip nepavyko pralaužti ledų. Vėliau pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa ir komandos tuomet apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis. „BC „Ambi“ & Alaina“ turėjo jau 12-os taškų pranašumą, likus žaisti kiek mažiau nei keturioms minutėms. Tačiau tuomet jų puolimas sustojo ir per likusį kėlinio laiką taškus pelnė tik „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa. Jie pelnė penkis taškus bei taip šiek tiek sumažino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:10. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, jie priartėjo iki trijų taškų, o po dar kelių atakų, komandas skyrė jau tik vienas taškas. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino saugesnį pranašumą. Tuomet du taškus pelnė svečiai, bet dar devynis taškus be atsako pelnė „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau triuškinantį pranašumą – 38:22.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkų puolimas jau nebuvo toks produktyvus, koks buvo per pirmus du ketvirčius. Kėlinio pradžioje „ASU & Co „AgroVIS“ sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, o vėliau komandos pradėjo rinkti taškus žaidžiant taškas į tašką. Likusi kėlinio dalis nebuvo itin rezultatyvi, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:36. Visas rungtynes pirmavę aikštelės šeimininkai pradėjo byrėti lemiamo ketvirčio metu. Likus žaisti aštuonias minutes, komandas vis dar skyrė 11-a taškų, tačiau tuomet per dvi minutes „ASU & Co „AgroVIS“ pelnė net dešimt taškų paeiliui bei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Aikštelės šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį ir laikytis vienos atakos atstumu nuo savo varžovų kurį laiką. Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį įsiveržė svečių ekipa, kuri įgijo minimalų pranašumą. Tuomet sėkmingai gynyboje atstovėję svečiai dar padidino savo pranašumą iki penkių taškų, likus žaisti 40-iai sekundžių. Likus 10-čiai sekundžių, komandas skyrė tie patys penki taškai, tačiau tuomet vieną baudos metimą pataikė aišktelės šeimininkai, o po netaiklaus antrojo metimo, kamuolį puolime sugriebę smeigė ir tolimą metimą, likus žaisti vos trims sekundėms. Visgi, per likusį laiką jiems nepavyko prasižengti prieš savo varžovus bei taip jie patyrė apmaudžią nesėkmę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:62.

BC „Ambi“ & Alaina: Julius Povilaitis – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vytautas Čypas – 14 tšk., Remigijus Snieškus – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Danas Laurinavičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Aurimas Stanevičius – 11 tšk.

„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Return“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Return“ krepšininkai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:56 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)