BC „Ambi“ & Alaina vs Return (71:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Return“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 838

Kovo 27 dieną, 21:15 val., A.Smetonos gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos BC „Ambi“ & Alaina (šeimininkai) ir „Return“ (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo pabėgti tolyn, o jų pranašumas vienu metu siekė net 15 taškų, bet BC „Ambi“ & Alaina nepasidavė ir kovojo iki galo. Pačioje rungtynių dalyje šeimininkai priartėjo vos iki 2 taškelių ir visai nedaug trūko, jog būtų įvykęs rungtynių lūžis, bet „Return“ atsilaikė, pataikė itin svarbias baudas ir išlaikė pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:75 (10:10, 17:19, 18:30, 26:16).

Rungtynių pradžia nebuvo sėkminga abiems pusėms, žaidėjai labai netaikliai atakavo, dažnai klydo, o žaidimas buvo nerezultatyvus. Vis tik jau antrame kėlinuke komandų taiklumas pasitaisė, tuo pačiu šoktelėjo ir rezultatyvumas, bet lygus žaidimas vyko iki pat ilgosios pertraukos. Su antrojo kėlinuko paskutine sekunde tolimą tritaškį pataikė svečių žaidėjas A.Vailionis ir taip išvedė „Return“ komandą į priekį 27:29.

Antroje rungtynių dalyje puikų savo pasirodymą ir toliau pratęsė tas pats A.Vailionis, o gerai tritaškius pataikę „Return“ nutolo, kol jų pranašumas tapo rekordinis ir pasiekė 15 taškų ribą. Tačiau ties čia jų žaidimas sustojo, prasidėjo dažnos klaidos ir varžovai surengė ne vieną greitą ataką. Paskutinėnę minutę BC „Ambi“ & Alaina priartėjo vos iki 2 taškelių, bet šeimininkai buvo priversti griebtis pražangų taktikos, nes laiko buvo likę jau per mažai. „Return“ čia sugebėjo atsilaikyti, pataikė baudas ir išlaikė pranašumą savo pusėje. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:75.

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 25 tšk., Julius Povilaitis – 21 tšk. (14 atk. kam.), Saulius Grėbliauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.)

Return: Aurimas Vailionis – 26 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Grincevičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Deividas Armonas – 12 tšk.

„ASU & Co „AgroVIS“ pavogė pergalę iš „BC „Ambi“ & Alaina“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Return“ krepšininkai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)