TEO LT vs VAIDOTĖNAS (69:82)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Antroji „Vaidotėno“ pergalė iš eilės

Nors ir po kelis "TEO LT" žaidėjus bandė stabdyti varžovus, svečiai vistiek išsivežė pergalę į Ruklą
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 5260
Nors ir rungtyniaudami svetimoje aikštelėje „Vaidotėno“ krepšininkai sugebėjo parklupdyti „TEO LT“ ekipą rezultatu 82:69. Nors skirtumas yra gan ne mažas, tačiau jis neatspindi viso to kas vyko aikštelėje. Žaidimas vyko įnirtingai ir apylygiai.
Susitikimo pradžia geriau susiklostė „TEO LT“ krepšininkams. Pataikę tris tolimus metimus iš eilės ( du kartus pataikė Mantas Lenkus, vieną Ramūnas Lenkus), šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą. Vis dėlto iki kėlinuko galo viskas apsivertė aukštyn kojom. Penkiais taškais priekyje buvo „Vaidotėno“ ekipa.
Antrajame ketvirtyje svečiai suaktyvino gynybą ir neleido varžovams lengvai kvėpuoti. Prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 12 taškų.
Po pertraukos vaizdas nepasikeitė. Darydami daug klaidų „TEO LT“ krepšininkai suteikė priešininkams galimybę lengvai rinkti taškus. Tuom aišku ir pasinaudojo svečiai, padidinę savo persvarą iki 16-os taškų.
Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai net nemanė sudėti savo ginklų. Nors ir pralaimininėdami, jie stengėsi iš paskutiniųjų. Vistik „Vaidotėno“ komanda neatsipalaidavo ir neišleido pergalės iš savo rankų. Galutinis rungtynių rezultatas – 82:69 svečių naudai.
26 taškus nugalėtojams pelnė Darijus Rotmanas ( 29 naud. kfc.). Jis taip pat išprovokavo 8 varžovų pražangas. 19 taškų prie pergalės pridėjo Marius Kiršinas.
Šeimininkų ekipoje naudingiausiai žaidė Mantas Lenkus, surinkęs 11 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių ( 22 naud. kfc.). Kaip visada rezultatyviai žaidė Domas Ramanauskas, pelnęs 21 tašką. 13 pridėjo Ramūnas Lenkus.
Antroji "KER" pergalė antrajame ture (2007 vasario 16 d., penktadienis, 22:10 val.)"Vaidotėnas" palaužė "Švarą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 21:09 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Šilduvą" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 13:36 val.)Sensacinga pirmoji "E United" pergalė prieš vienus iš turnyro favoritų (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:29 val.)"E United" tęsia pergalių seriją (2007 sausio 16 d., antradienis, 20:48 val.)„Puskarininkių mokykla“ atsilaikė 30 minučių (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 20:35 val.)TEO LT sezoną pradėjo įspūdinga pergale (2006 spalio 25 d., trečiadienis, 20:32 val.)Vienas iš "Įmonių" lygos favoritų laikytas "Vaidotėnas" patyrė sutriuškinimą (2007 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Nelengva "Šilduvos" pergalė (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 19:09 val.)"Vaidotėnas" įsitvirtino pirmoje pogrupioje vietoje (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 16:58 val.)