PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs TEO LT (45:74)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

TEO LT sezoną pradėjo įspūdinga pergale

Romualdo Gečionio "Puskarininkių m-kla" metimą bando blokuoti Domas Ramanauskas ir Ramūnas Lenkus "TEO LT"
2006 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 5915
Šiandien Kauno technikos kolegijos sporto salėje startavo naujasis 2006-2007 metų KKL sezonas, kuriame pirmąją pergalę iškovojo TEO LT komanda įveikusi Puskarininkių mokyklą 74:45 (17:17, 14:14, 20:7, 23:7).

Rungtynės prasidėjo lygia bei daug intrigos žadančia kova. Pirmuosius taškus naujajame Kauno Krepšinio Lygos (KKL) sezone pelnė TEO LT žaidžiantis treneris Ramūnas Lenkus, pataikęs tolimą metimą.
Komandos pirmojoje susitikimo dalyje demonstravo greitą ir žiūrovo akiai patrauklų krepšinį: klaidas keitė greitos atakos, daugybė perdavimų bei tikslūs ir „išdirbti“ metimai.
Visgi po ilgosios rungtynių pertraukos intriga pamažu ėmė blėsti – TEO LT trečiąjį rungtynių kėlinį pradėjo spurtu 9:0, „Puskarininkių mokyklos“ žaidėjai į varžovų antpuolį atsakė tik daugybe klaidų bei neparuoštais metimais. Per trečiąją susitikimo atkarpą TEO LT susikrovė 13 taškų pranašumą (51:38) ir žengė tvirtą žingsnį pirmosios pergalės link.
Besibaigiant trečiajam ketvirčiui koją susimušė „Puskarininkių mokyklos“ įžaidėjas Vilmantas Maselskas. Krepšininkas buvo pakeistas, tačiau paskutinėje susitikimo atkarpoje vėl išbėgo į aikštelę.
Paskutinis ketvirtis prasidėjo dar įspūdingesniu TEO LT spurtu 17:2 ir jam įpusėjus „Puskarininkių mokyklos“ deficitas siekė jau 26 taškus (42:68). Likusios kelios rungtynių minutės buvo tik formalumas pirmosios TEO LT pergalės kelyje.
Vyriausiasis TEO LT treneris Ramūnas Lenkus po rungtynių teigė tikėjęsis didesnio pasipriešinimo iš varžovų: „Apie priešininkų komandą galvojome geriau. Tačiau ir mes žaidėme tikrai neblogai“.
Tuo tarpu „Puskarininkių mokyklos“ stratego Romualdo Gečionio nuotaika buvo prastesnė: „Pirmoji rungtynių pusė buvo nebloga, tačiau antrojoje žaidimą sutrikdė barniai komandoje“.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marius Markevičius, pelnęs 23 taškus. Domas Ramanauskas prie pergalės prisidėjo 20 pelnytų taškų (5 atkovoti, 4 perimti kamuoliai). Edmundas Blauzdžiūnas įmetė 12, Mantas Lenkus – 11 taškų.
„Puskarininkių mokyklos“ ekipoje labiausiai pastebimas buvo Mindaugas Juotkus, pelnęs 18 taškų. Vilmantas Maselskas ir Marius Zapalis pridėjo po 8.
Įspūdinga "TEO LT" pergalė (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 20:34 val.)TEO LT savo aikštelėje patyrė pralaimėjimą (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Antaro" treneris padėjo triuškinti savo komandą (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:29 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)"TEO LT" komandos revanšas pavyko (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 20:02 val.)Dar vienas tritaškių konkursas baigėsi "Puskarininkių Mokyklos" pergale (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes (2007 sausio 16 d., antradienis, 21:36 val.)Antroji „Vaidotėno“ pergalė iš eilės (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)"TEO LT" sutriuškino "Onramą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 14:21 val.)