Šilainiai vs SK „Vertigo“ (63:65)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“.

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 1074

Sausio 17 dieną 30+ „Jabra“ pirmenybėse šeimininkai „Šilainiai“ stojo į dvikovą prieš svečius SK „Vertigo“.

Šios ekipos susitiko jau antrąjį kartą, pirmąjį susitikimą po atkaklios laimėjo Šilainiai, todėl svečiai buvo nusiteikę atsirevanšuoti.

Pirmąsias 2 minutes abiems ekipoms nepavyko pelnyti taškų, tačiau pakankamais apšilus kojas pirmieji savo taškų kraitį atidarė šeimininkai ir įsiveržė į priekį rezultatu (5:0). Vis dėlto svečiai irgi pradėjo rinkti taškus ir pasivijo oponentus, o sužaidus pirmąsias dešimt minučių SK „Vertigo“ pirmavo minimaliu skirtumu (17:18).

Antrajame kėlinuke „Šilainių“ ekipos puolimas pradėjo buksuoti, tai turėjo įtakos varžovų zonine gynybą. Svečiai pasinaudojo varžovų pramestais metimais ir pradėjo didinti savo persvarą. Net ir paprašyt šeimininkų minutės pertraukėlė nepadėjo komandai pradėti žaisti sėkmingiau, todėl 2 kėlinukų šeimininkai jau atsilikinėjo dviženklių taškų skirtumu (26:37).

Po ilgosios pertraukos SK „Vertigo“ toliau laužė varžovų gynybą baudos aikštelėje, kurios smaigalyje būdavo jų centras T.Garlauskas. Tačiau Šilainiai turėjo savo atsaką, tai buvo tolimi metimai ir po dviejų tritaškių V.Kapočiaus skirtumas buvo sumažėjęs iki 6 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas nepasikeitė. Po trijų kėlinukų SK „Vertigo“ pirmavo (44:50).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai atgijo kai pas juos komandoje pasirodė T.Vasiliauskas, kuris šiame ketvirtyje rinko vienas taškus ir leido komandai neatsilikti nuo bandančių pabėgti varžovų. Artėjant kėliniui į pabaigą Šilainiai pradėjo gintis kibiau ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Svečiai metė baudas pro šalį, kas leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki 4 taškų likus žaisti 30 sec. Svečių ekipoje suklydo M.Čižas ir šeimininkai paprašė minutė pertraukėles, po kurios buvo likę 17sec ir T.Vasiliausko tritaškis nubraukė atsilikimą iki 1 taško. Likus žaisti 10 sec Šilainiai prasižengė prieš M.Čižą, kuris įmetė vieną iš 2 baudų ir suteikė vilti varžovams, tačiau T.Vasiliausko metimas skriejo pro šalį. Rezultatu (63:65) laimėjo SK „Vertigo“

Laimėtoju komandos treneris V.Čižas paklaustas, kas atsitiko, jog varžovai pasivijo jus?

Objektyvios priežastis, jog pas priešininkus pasijungė dar vienas žaidėjas, nebeišėjo taip lengvai pelnyti taškų iš po krepšio, o tritaškiai nelabai krito.

Galima sakyt, kad pergale lėmė šalti nervai?
Nelabai, nes paskutinėmis minutėmis prametėme baudų metimus, paprasčiausiai pasisekė labiau, nes galėjo laimėti abi ekipos. Taip gavosi, jog pirmąjį susitikimą laimėjo jie, o dabar mes.

Po rungtynių Šilainių treneris V.Kapočius paklaustas, kas atsitiko antrajame kėlinyje, jog pelnėte tik 9 taškus?

Nesustojome kaip reikia prieš zoną puolime ir strigome, o jie ir pabėjo.

Ko pritruko rungtynių gale?

Manau laiko, jei butu daugiau laiko būtume pasiekę pergalę.

SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)