SK MATTAS & TOPO CENTRAS vs SPORTO MANIJA & VAILENDAS (97:95)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 gegužės 30 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė "SK Mattas & Topo Centras" komanda

2011 gegužės 30 d., Pirmadienis, 23:24 val., peržiūros: 5114

Gegužės 30 dieną, 21.00 val., "Kauno Energijos" sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės 2011" turnyro"Mažosios" taurės komandos "SK Mattas & Topo Centras" ir "Sporto Manija & Vailendas". Buvo žaidžiamos atkrintamosios rungtynės tarp šių komandų. Kadangi kova vyksta tik iki vienos pergalės tai abi komandos šiandien į aikštelę įžengė labai kovingomis nuotaikomis. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai atkaklios, o nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Sudėtinga pergalė paskutinėmis akimirkomis atiteko "SK Mattas & Topo Centras" komandai, rezultatu 97:95.

Rungtynes abi komandos pradėjo nusiteikusios kovingai ir jau pirmosiomis minutėmis kova tapo labai kieta ir atkakli. "Sporto Manija & Vailendas" krepšininkai spausdami varžovus, labai greitai, vos per keletą minučių susirinko 4 komandines pražangas. "SK Mattas & Topo Centras" komanda ilgą laiką taškus rinko vien baudų metimais ir tik rungtynėms įsibėgėjus pagaliau pradėjo pataikyti ir iš "žaidimo". Labai tikslūs tolimi metimai ir sėkmingai provokuojamos varžovų pražangos leido "SK Mattas & Topo Centras" ekipai atitrūkti ir netgi pasiekti daugiau nei dešimties taškų pranašumą. Tuo tarpu varžovai į šį spurtą atsakydavo retais, bet užtikrintais dvitaškiais, o komandoje pasižymėti segebėdavo kiekvienas aikštelėje pasirodęs krepšininkas. Būtent komandinis žaidimas padėjo "Sporto Manija & Vailendas" komandai sumažinti savo atsilikimą, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 52:45.

Po ilgosios pertraukos atmosfera salėje dar labiau įkaito. Skirtumas pradėjo mažėti, o "Sporto Manija & Vailendas" krepšininkai lipo varžovams ant kulnų. Daugelis statistinių rodiklių tarp komandų buvo praktiškai identiški. "Sporto Manija & Vailendas" nors ir labai dažnai pažeisdavo taisykles, bet varžovai neužtikrintai atakuodavo nuo baudų metimo linijos šio pranašumo neišnaudojo. Nors "Sporto Manija & Vailendas" sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, bet pranašumo komanda ilgai neišlaikė ir prasidedant paskutinėms rungtynių atakoms turėjo 5 taškų deficitą. Vistik aikštelėje jie sugebėjo sukurti nedidelį stebuklą ir tikslus P.Grigaičio dvitaškis išlygino rezultatą 85:85.

Pratęsimo metu nei viena komanda neįgijo saugaus pranašumo, o nugalėtojas paaiškėjo irgi tik paskutinėmis akimirkomis. Tiksliai realizuoti baudų metimai lemiamais momentais suteikė pranašumą "SK Mattas & Topo Centras" komandai, o tyčia pramestas E.Čižinausko metimas varžovams vilčių nebepaliko, Rungtynės baigėsi rezultatu 97:95.

"SK Mattas & Topo Centras" komandos treneris A.Dervinskas po rungtynių kalbėjo: "nors šiandien sugebėjiome vienu metu susikrauti išties solidų pranašumą, bet žaidėme banguotai, komanda padarė labai daug klaidų, o jaunesni varžovai išsaugojo daugiau jėgų, bei sugebėjo panaikinti mūsų pranašumą. Vistik sėkmė buvo mūsų pusėje ir laimėjome rungtynes".

"SK Mattas & Topo Centras": E.Daunora 17 (5 per. kamuoliai, 7 išpr. pražangos), A.Čibiras 14, E.Čižinauskas 13, V.Danusas 13.

"Sporto Manija & Vailendas": J.Pacevičius 15 (6 išpr. pražangos), M.Žaunieriūnas 14, P.Grigaitis 13 (10 atk. kamuolių), R.Adžgauskas 13, E.Kaluginas 13 (6 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai).

Paskutiniai komentarai (3 iš 8)

Anonimas2011 gegužės 31 d., 09:39 val.

Normaliai teisejai susvilpe tikrai nereikia taip stumti.

Anonimas2011 gegužės 31 d., 09:13 val.

Neatsibodo loti ant teisėjų?Keiskit temą,nes jau pasiekėt savo debilizmo viršūnę.

Auriux2011 gegužės 31 d., 08:50 val.

Topo Centras priima sveikinimus nuo ICE, bet geriau butu finansine parama :-DDD

Dekui visiems TC zaidejams uz kova aikstelej, visi saunuoliai !!!

Po atkaklios kovos "SK MATTAS & Topo Centras" išsaugojo pergalę (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:58 val.)"SK Matas & Topo Centras" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Sandariklius" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:43 val.)SK "Mattas & Topo Centras" palaužė "Kauno Technikos Kolegijos" pasipriešinimą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 19:28 val.)"Sporto Manija & Vailendas" sutriuškino savo varžovus (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Sporto Manija & Vailendas" turėjo pripažinti "Sidnėjaus" pranašumą (2011 gegužės 24 d., antradienis, 21:07 val.)"Sporto Manija & Vailendas" be didesnių sunkumų nugalėjo savo varžovus (2011 gegužės 06 d., penktadienis, 20:49 val.)"Kėdainiai" žygiuoja į "Laikinosios Sostinės 2011" taurės pusfinalį (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 21:27 val.)