Advokatų kontora „Konsus“ vs Kaišiadorys (103:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale

2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 22:53 val., peržiūros: 1431

Ketvirtadienį, kovo 10 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės aštuntfinalio pirmasis susitikimas, tarp vietos „Advokaatų kontoros Konsus“ ir svečių „Kaišiadorių“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau žaidė svečiai kurį laiką žengė priekyje, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Antrame kėlinuke ir toliau dominavo apylygiai žaidimas, ko pasekoje prieš pertrauką trijų taškų pranašumą turėjo „Advokatų kontora Konsus“. Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai iškart atitrūko nuo varžovų ir įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas, kurį puikiai sutvarkę aikštės šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį. 103:68 (22:19, 21:21, 30:13, 30:15).

Rungtynių pradžioje komandos taškus rinko kiek vangokai, tačiau pirmieji ledus pralaužę svečiai surengė nedidelį spurtą ir įgijo kelių taškų atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau visad žingsneliu priekyje buvę „Kaišiadorys“ turėjo kelių taškų atotrūkį. Einant kėlinuko laikui į pabaigą geriau pasirodę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti trijų taškų persvarą. 22:19.

Antrą kėlinuką geriau pradėję kaišiadoriečiai iškart susigrąžino pranašumą į savo rankas ir laikė jį beveik iki antrojo kėlinuko vidurio, tačiau vėliau prabilę aikštės šeimininkų snaiperiai padėjo „Advokatų kontorai Konsus“ surengti spurtą 10:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Ilgai nesnaudę svečių krepšininkai taip pat sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka prieš ilgąją pertrauką dar spėjo sumažinti atsilikimą iki trijų taškų. 43:40.

Po ilgosios pertraukos kelis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai dar kartą kiek atitrūko, tačiau du tolimus metimus pataikę svečiai sugrąžino balansą. Nepaisant to, puolimą akivaizdžiai pagerinę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai surengė spurtą 12:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Nuo šio momento ir toliau vieną po kitos sėkmingas atakas rengę aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė jau dvidešimt taškų. 73:53.

Tik formalumu tapęs ketvirtasis kėlinukas aikštės šeimininkams ir toliau klostėsi lyg per sviestą. Jau pačioje pradžioje rezultatyvią atkarpą sužaidusi „Advokatų kontora Konsus“ padidino skirtumą tarp komandų iki 31-ieno taško. Kiek vėliau penkis taškus iš eilės surinkę „Kaišiadorių“ žaidėjai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau apsukų puolime nemažinę aikštės šeimininkai ir toliau didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė solidžią pergalę rezultatu 103:68.

Po šios pergalės „Advokatų kontora Konsus“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Atsakomosios rungtynės įvyks kovo 12 dieną. 17:15 val, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje.

Po pergalės nugalėtojų treneris Andrius Šiaulys trumpai pasidžiaugė pergale: „Sunkios rungtynės. Gerbiame varžovą. Laukiame atsakomųjų rungtynių“.

„Advokatų kontora Konsus“: Justas Kalinauskas – 24 tšk., Mantas Sadauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Lukas Jasevičius – 16 tšk. (12 atk. kam.), Algirdas Janonis – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Kaišiadorys“: Edgaras Žukauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Simas Žičkus – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Butkevičius – 14 tšk., Kazimieras Motiekaitis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Vėlyvoje skirtingo kalibro komandų akistatoje dominavo „Advokatų Kontora Konsus“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Vos po penkis žaidėjus į rungtynes susirinkusių komandų dvikovoje ‒ lengvas advokatų kontoros „Konsus“ pasivaikščiojimas (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:57 val.)