AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & LYTAGRA (56:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 06 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

Regbio maču virtusiose varžybose "KER & Lytagra" ekipos pergalė

2009 vasario 06 d., Penktadienis, 22:55 val., peržiūros: 5803

Šiandien (02-06) "LŽŪU" sporto salėje susitiko "AKS Prosatas Nekturtas" (šeimininkai) ir "KER & Lytagra" (svečiai). Visos varžybos buvo įtempos, o abi ekipos sunkiai tvardė savo emocijas. Tačiau sėkmingiau sužaidę paskutinio ketvirčio pradžią svečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 56:60 (16:10, 8:21, 18:10, 14:19).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan ramiu ir lėtu žaidimu. Abi ekipos pradžioje sunkiai rinkosi taškus, tačiau taikliau tolimus metimus metę šeimininkai šį ketvirtį laimėjo rezultatu 16:10.

Antrame ketvirtyje užvirė tikra pirtis. Šeimininkų ekipos treneris pradėjo apeliuoti į kiekvieną teisėjo švilpuką. Už grubią pražangą aikštės viduryje šeimininkams buvo skirta nesportinė pražanga. Tuo nepatenkintas "AKS Prosatas Nekturtas" treneris įbėgo į aikštelę ir bandė įrodyti savo nuomonę apie užfiksuotą epizodą. Už per dideles emocijas trenerui buvo skirta techinė pražanga. Po baudų metimų serijos svečiai atsilikinėjo vos vienu tašku (19:18). Nuo atsarginių suolelio pakilęs R.Gurskas ("KER & Lytagra") smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį. Prieš ilgąją pertrauką svečiai jau turėjo 7 taškų persvarą 24:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje puikiai sužaidę "AKS Prosatas Nekturtas" išlygino rezultatą (35:35). Svečiams pradėjus klysti , šeimininkai sėkmingai išnaudodavo priešininkų klaidas ir išsiveržė į priekį (40:35). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 42:41.

Ketvirtame kėlinyje "KER & Lytagra" įrodė , kad yra nusiteikusi iškovoti pergalę šiose rungtynėse. Laimėję pirmąją varžybų dalį 11:0 svečiai įgijo 10 taškų persvarą. Šeimininkai dar bandė sumažinti skirtumą, tačiau protingai sužaidę svečiai pergalės iš rankų nebepaleido. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 56:60

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris šias varžybas pavadino ne krepšinio, bet regbio maču. Treneris buvo nepatenkintas varžovų grubiu ir nesportišku elgesiu visų varžybų metu.

Dar viena "Kauno energetikos remonto & Lytagros" pergalė (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:12 val.)Puikiai žaidusi "KER & Lytagra" ekipa nepaliko jokių vilčių "KK Policijai" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 21:41 val.)"KER & Lytagra" po sunkios kovos pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 21:37 val.)"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)Sirgalių lydimi "KER & Lytagra" žaidėjai ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 16 d., penktadienis, 21:56 val.)Lengva "AKS Angaro Prekyba" komandos pergalė (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Itin sunki "AKS Angaro prekybos & Nekturto" pergalė (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:45 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)Tritaškių konkursą laimėjo "KER & Lytagra" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:08 val.)"KER & Lytagra" pergalingai pabaigė reguliarųjį sezoną (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:52 val.)