Baubilas & Verslo pasaulis vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (53:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 18:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1259

Vasario 16-ąją dieną, antradienį, Vydūno mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės E pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios „Baubilo & Verslo Pasaulio“ komandos ir svečių teisėmis atvykusių „LSMU – Statybų Vizijos“ krepšininkų.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo aikštelės šeimininkai (2:0), tačiau į priešininkų dvitaškį „LSMU – Statybų Vizija“ atsakė 4 taškais ir perėmė šturvalą (2:4). Po M.Laukaičio tolimo šūvio priekyje vėl atsidūrė „Baubilas & Verslo Pasaulis“ (5:4), bet tuomet svečius į priekį truktelėjo T.Žvaliauskas (5:8), o po D.Bakano tritaškio atstumas tarp ekipų išaugo iki 6 taškų (9:15). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos vienodu tempu rinkosi taškus ir toks scenarijus leido „LSMU – Statybų Vizijai“ išsaugoti 6 taškų persvarą savo rankose. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 13:19.

Antrasis kėlinys buvo ganėtinai klampus ir nerezultatyvus. Komandos neišvengė klaidų, o ir taiklumas ne itin džiugino. Tai lėmė, jog net ir pakankamai trapiu skirtumu pirmaujantys svečiai visą kėlinį išliko priekyje ir neužleido pirmaujančiųjų pozicijos. Tiesa R.Švagždžio vedamas „Baubilas & Verslo Pasaulis“ po truputį mažais žingsneliais artėjo ir vertė oponentus jausti alsavimą nugaroje. 6 iš 8 aikštės šeimininkų taškus antrajame kėlinyje pelnęs R.Švagždys, pirmąją susitikimo pusę baigė dvitaškiu su pražanga ir po šio epizodo skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 21:25.

Po didžiosios pertraukos M.Šateikos tikslus tolimas metimas braukė nuostolius iki minimumo (24:25), tačiau priešingoje barikadų pusėje tuo pačiu atsakė D.Bakanas ir atstatė 4 taškų skirtumą (24:28), o netrukus „LSMU & Statybų Vizija“ vėl paspartino žingsnį. Puikią atkarpą sužaidęs A.Macys pridėjo 8 taškus prie savo komandos spurto 3:13 ir po šio akibrokšto „Baubilas & Verslo Pasaulis“ atsidūrė pačioje sudėtingiausioje padėtyje iki šiol (29:41). Antroje kėlinio pusėje sukrutę aikštelės šeimininkai ėmė po truputį tirpdyti deficitą, o ketvirčio tiesiojoje apie save dar kartą priminę R.Švagždys, kuris pelnė paskutinius 7 savo ekipos taškus ir prieš lemiamą susitikimo dalį paliko varžovams 5 taškų bagažą – 41:46.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis „LSMU – Statybų Vizijos“ puolime taškus rinkosi N.Zagorskis, tačiau į jo taikius metimus „Baubilo & Verslo Pasaulio“ snaiperiai atsakė dviem tolimais metimais ir prisikasė iki 2 taškų (47:49). Įpusėjus ketvirčiui atstumas tarp komandų vis dar buvo 2 taškai (51:53), bet lemtingoje rungtynių atkarpoje be keitimų rungtyniauntys aikštelės šeimininkai pristigo jėgų. 6 taškus be atsako surinkę „LSMU & Statybų Vizijos“ krepšininkai pateikė svarią paraišką pergalei (51:59), o laimėjimą įtvirtino A.Macys. Galutinis dvikovos rezultatas – 53:64.

Marius Petrauskas („LSMU – Statybų Vizija“):

„Įmetėme daugiau nei jie ir todėl laimėjome.“

„Baubilas & Verslo Pasaulis“ rungtynių nekomentavo.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė A.Macys (17 tšk., 10 atk. k., 3 bl.), D.Bakanas (14 tšk.), T.Žvaliauskas (8 tšk., 7 atk. k., 7 rez. p.), N.Zagorskis (7 tšk., 7 atk. k.) ir T.Švedas (6 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p., 5 per. k.).

„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukui sekėsi taip: R.Švagždys (18 tšk., 6 išpr. pr.), M.Laukaitis (14 tšk., 8 atk. k., 7 per. k.), T.Vaišvila (10 tšk., 7 atk. k.), M.Šateika (9 tšk., 10 atk. k.) ir M.Juozapavičius (2 tšk., 12 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „LSMU – Statybų Vizija“ pasiekė ketvirtąją pergalę ir antrąjį etapą baigė su šešiais pralaimėjimais (4-6). „Baubilo & Verslo Pasaulio“ sąskaitoje vienintelis laimėjimas ir devynios nesėkmės (1-9).

„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)