KAUNO RAMI - 2 vs LISOTA (84:52)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 21 d., Šeštadienis, 16:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Rami - 2“ namuose sutriuškino „Lisota“ ekipą

2012 balandžio 21 d., Šeštadienis, 18:34 val., peržiūros: 3280

Šeštadienį (04.21) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami – 2“ (šeimininkai) ir pergalės skonio dar nepajutusi „Lisota“ (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų iniciatyvą į savo rankas paėmė „Kauno Rami – 2“ komandos žaidėjai ir jau po pirmojo kėlinio buvo įgiję 11 taškų pranašumą (24:13). Antrajame kėlinyje šeimininkai nemažino apsukų ir sugebėjo savo pranašumą dar labiau padidinti. Varžovams leidę įmesti per šį kėlinį tik 6 taškus, o patys pelnę 22 taškus, padidino savo pranašumą iki triuškinančio, 27 taškų, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:19 „Kauno Rami – 2“ ekipos naudai. Trečiajame kėlinyje sąlygas ir toliau diktavo „Kauno Rami – 2“ komanda, kuri per šį kėlinį dar labiau padidino savo pranašumą, po trijų kėlinių rezultatu 58:29 priekyje šeimininkai. Ketvirtasis kėlinyje tebuvo formalumas, šeimininkai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:52 (24:13, 22:6, 12:10, 26:13).

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno Rami“ – 2“ ekipa ir laimėję atkarpą rezultatu 7:0 išsiveržė į priekį. Įpusėjus pirmajam kėliniui ir toliau dominavo šeimininkai, kurie sužaius 5 minutes pirmajame kėlinyje pirmavo 18:5. Šiek tiek sėkmingiau antrąją pirmojo ketvirčio pusę sužaidę svečiai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 11 taškų ir po pirmojo rezultatu 24:13 priekyje „Kauno Rami – 2“ ekipa.

Antrajame kėlinyje „Kauno Rami – 2“ ekipos dominavimas tęsėsi ir įpusėjus antrajam ketvirčiui ir po šeimininkų komandos spurto 10:2 skirtumas padidėjo iki 19 taškų (34:15). Antroje antrojo ketvirčio pusėje laimėję atkarpą 12:3 „Kauno Rami – 2“ po trijų kėlinių įgijo 27 taškų persvarą (46:19).

Trečiajame kėlinyje svečiams, „Lisota“ krepšininkams, kiek pavyko pristabdyti šeimininkų ekipą ir bent jau neleisti ženkliai didinti persvaros. Po kiek lygesnio trečiojo kėlinio, kuris baigėsi 12:10 „Kauno Rami – 2“ ekipos naudai, rezultatu 58:29 priekyje šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas ir dar šiek tiek padidinę savo pranašumą „Kauno Rami – 2“ komandos krepšininkai šventė lengvą pergalę rezultatu 84:52.

Po pralaimėtų rungtyniu „Lisota“ komandos treneris kalbėjo: „Varžovų komanda buvo stipri, mums sunkiai sekėsi žaisti. Gynyboje dar „pusė velnio“, o puolime labai prastai, nepataikėm visai, bet šiaip per daug ir nesistengėm lošti šiandien, stengėmės pralaimėti kuo mažesniu rezultatu, be to, žaidėme ne pilnos sudėties“.

Po pergalingų rungtynių „Kauno Rami – 2“ komandos kapitonas kalbėjo: „Sunkiai žaidėme, bet laimėjome. Šiek tiek pakrito metimai. Svarbios buvo rungtynės, tad privalėjome laimėti“.

„Kauno Rami – 2“: Saulius Matusevičius (30 tšk., 19 atk. kam.), Tomas Gudas (26 tšk., 5 rez. perd., 5 išpr. praž.,), Tautvydas Višinskas (14 tšk., 11 atk. kam.).

„Lisota“: Mantas Granickas (19 tšk.), Eduardas Linauskas (17 tšk., 10 atk. kam.), Benas Norvaiša (11 tšk., 7 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sportas2012 balandžio 22 d., 12:23 val.

Po pralaimėtų rungtyniu „Ligota“ komandos treneris kalbėjo:.....

Nieksai RAMI, sitaip ligota komanda skriausti :(

"ICE" sutriuškino "Lisotą" (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 23:35 val.)"Kauno Rami - 2" išlaikė pergalę savo rankose (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"KK Snaiperiai" vargais negalais palaužė "Kauno Rami - 2" penketuką (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 15:42 val.)"Lietuvos geležinkeliai" įveikė "Lisotą" (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)"Stumbras" lengvai nugalėjo "Lisotą" (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:01 val.)Pavasario "Sportturo" taurės starte "Ice" nušlavė "Kauno Rami - 2" (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 18:32 val.)"Stumbras" iškovojo sunkią pergalę (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 20:54 val.)