SLKALDK AKADEMIJA vs BC SPORTO MANIJA (67:58)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę "SLKALDK Akademijos" krepšininkai iškovojo pergalę

2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 2677

Pirmadienį gegužės 21 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Laikinosios sostinės 2012" mažosios taurės rungtynės tarp vietos "SLKALDK Akademija" ir svečių BC "Sporto manija" ekipų. Rungtynių pradžioje į priekį keturių taškų skirtumu pabėgo šeimininkai, o po pirmo kėlinuko turėjo penkių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko eigoje svečiai buvo kiek atsigavę, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau sužaidė "SLKALDK Akademija" ir įgijo trylikos taškų persvarą. Trečiame ketvirtyje truputį pranašesni buvo svečiai ir sušvelnino deficitą iki dešimties taškų. Paskutinioji rungtynių dalis buvo apylygė, todėl pergalę šventė šeimininkai rezultatu 67:58 (13:8, 16:8, 13:16, 25:26).

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės šeimininkų taškais, į kuriuos svečiai atsakė taikliu dvitaškiu metimu. Toliau sekė du T.Vasiliausko taškai, padidinę jo komandos pranašumą iki keturių taškų. Iškart po šio dvitaškio abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. Vienu taikliu baudos metimu R.Laurinaitis sušvelnino savo ekipos atsilikimą iki trijų taškų. Abiems komandoms pelnius po du taškus "SLKALDK Akademija" pelnė dar tris iš eilės ir po pirmojo kėlinuko pirmavo penkiais taškais. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai vėl pirmieji pelnė taškus, tačiau iškart po jų sekė sausa BC "Sporto manijos" atkarpa 6:0, kurios dėkas skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo. Į tai šeimininkų žaidėjai atsakė taip pat sausa atkarpa 6:0 ir susigrąžino turėtą persvarą. T.Čerbai pelnius du taškus ir sumažinus deficitą iki penkių taškų, šeimininkai surengė spurtą 8:0, kuris truko iki ilgosios pertraukos pradžios ir suteikė jiems trylikos taškų pranašumą. 29:16.

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai iškart smeigė tolimą metimą, tačiau į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu. Toliau truputį pranašesni puolime atrodė BC "Sporto manijos" žaidėjai ir iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki dešimties taškų. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais baudos metimais, po kurių skirtumas tarp komandų išliko trylika taškų. Kiek vėliau sėkmingą atkarpą sužaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Šeimininkai nepasimetė ir netrukus surengė spurtą 6:0 bei susigrąžino trylikos taškų pranašumą. Taiklus R.Stankaus tritaškis metimas priartino jo komandą iki dešimties taškų, tačiau T.Vasiliauskas nesnaudė ir pelnęs keturis taškus iš eilės suteikė savo komandai keturiolikos taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos panašiai sėkmingai keitėsi atakomis, bet stipresni išliko šeimininkai, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 67:58.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Linas Juknys kalbėjo : " Praktiškai, tai buvo atkrintamosios varžybos, nes jeigu būtume pralaimėję šias varžybas, tai būtume patekę į loteriją – pateksime į kitą etapą arba ne, o dabar, blogiausiu atveju būsime trečia komanda su trimis pergalėmis, bus didesnė galimybė užsikabinti. Šiaip tikėjomės labai atkaklių varžybų, priešininkų komanda, tebūnie, kad ir geriausius žaidėjus delegavo į kitas lygas ar kitas komandas, bet, ta prasme, vistiek tikėjomės, kad reiks žaisti iki paskutinių minučių. Minutės pertraukėlę, likus žaisti dviems sekundėms, paėmėme todėl, kad tikėjomės spaudimo. Prieš tokias komandas niekada negali atsipalaiduot, žaidi iki pabaigos ir tikiesi geriausio. Laimėjom. Ir dar vienas dalykas, su priešininkų treneriu "Coca colos" mes tikrai kada nors išgersime ".

Pralaimėtojų strategas Modestas Vaškūnas sakė : " Per daug varžybų, maratonas "belekoks". Ta pati komanda žaidžia ir taurėje, ir čia, todėl niekas jau nebenori žaisti tos taurės. Dar "C" lygoje, žodžiu makaluojasi žaidėjai. Ateina vieni kiti, ne iš "C" lygos komandos, o dar iš kitos, viskas susimaišo, visi bėga, ne ten kur reikia, tai taip ".

"SLKALDK Akademija " :
D.Petrauskas 24 (28 naud., 14 atk.kam., 7 išprov.praž.), T.Vasiliauskas 15, R.Trepočka 14 (27 naud., 19 atk.kam.), A.Nausėda 12 (8 rez.perd., 5 per.kam., 6 Išprov.praž.) taškų.

BC "Sporto manija" : T.Čerba 18, L.Akstinavičius 9 (6 išprov.praž.), A.Darašas 8 taškai.

"SLKALDK Akademija" užtikrintai žengė į finalą (2012 birželio 04 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Šernai 3PigsCasino" be didesnio vargo palaužė "SLKALDK Akademiją" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 15:16 val.)"Laikinosios Sostinės" Mažosios taurės finale triumfavo "SLKALDK Akademija" (2012 birželio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Permainingoje kovoje pergalę pasiekė "SLKALDK Akademija" (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„SLKALDK Akademija“ namuose sutriuškino „J. Dobkevičiaus komandą“ (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 14:59 val.)Dramatiškose rungtynėse BC „Sporto Manija“ palaužė „Šernai 3PigsCASINO“ ekipą (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:28 val.)"Kauno RAMI" aštunfinalyje eliminavo BC "Sporto maniją" (2012 gegužės 30 d., trečiadienis, 22:22 val.)Atkakliame mūšyje "BC Sporto Manija" apgynė savo tvirtovę (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 21:16 val.)