KM „Žalgiris“ vs Akademija VDU-ŽUA (64:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sezoną II lygoje sėkmingai pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“

2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 274

Pirmadienį, spalio 30 dieną, Kauno sporto mokyklos "Žalgirio" sporto salėje vyko II lygos susitikimas tarp KM „Žalgiris“ ir „Akademija VDU-ŽUA“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos stojo zoninę gynybą ir tai leido žaidėjams nesunkiai išsimesti laisvus tritaškius metimus. Juos abi komandos pataikė neblogai ir komandos žaidę apyligiai. Vis gi, „Akademija VDU-ŽUA“ gerai užbėgo į priekį ir įgijo nemažą pranašumą 22:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdingu „Akademija VDU-ŽUA“ spurtu ir rezultatas tapo tiesiog triuškinamas. Niekaip taškų pelnyt negalėjo jaunieji žalgiriečiai ir tai leido „Akademija VDU-ŽUA“ sutvarkyti rungtynių nugalėtojo klausimą per du kėlinius ir sugebėjo laimėti antrąjį kėlinį 27:11. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 49:24.

Antroje pusėje pamatėme, kad jaunieji krepšininkai, nors ir pralaiminėjo nemažu skirtumu, vis tiek rodė daug noro ir dėl to skirtumas nebedidėjo. Prieš paskutinį kėlinį rezultatas buvo 75:42.

Paskutiniame kėlinyje komandos ir toliau sėkmingai rezgė atakas ir pildėsi savo statistikos eilutes, bet rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus ir pergalę iškovojo „Akademija VDU-ŽUA“ rezultatu: 92:64.

KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Nepaisant didelio klaidų skaičiaus „Kautech ‒ 2“ įveikė „Akademija VDU-ŽUA“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:13 val.)E. Staugaičio tritaškiai atnešė „Akademija VDU-ŽUA“ pergalę prieš „Lankstukas“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)