Best 4 You vs ASS & Endress + Hauser (60:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 18:38 val., peržiūros: 1065

Sausio 29 dieną, sekmadienį, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Best 4 You“ bei svečių statusą turėjusių „ASS & Endress + Hauser“ komandų. Uraginiškas svečių puolimas pirmoje rungtynių dalyje leido jiems įgyti tokią saugią persvarą, jog antroje rungtynių dalyje net ir gerokai atsipalaidavus pavyko išlaikyti įtikinamą persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu – 60:73 (9:32; 9:18; 25:7; 17:16).

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taip, jog po pirmųjų penkių minučių komandas skyrė jau net penkiolika taškų (5:20). Lyg iš natų žaidę, itin greitą krepšinį propogavę svečiai nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu ir po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo daugiau nei užtikrintą pranašumą 9:32. Antrasis rungtynių kėlinys klostėsi labai panašiai. „Best 4 You“ ekipa niekaip nerasdavo kelių link varžovų krepšio, o po kiekvieno pramesto metimo, sekdavo „ASS & Endress + Hauser“ ekipos greita ataka. Penkioliktąją rungtynių minutę komandas skyrė jau dvidešimt penki taškai (15:40). Iki didžiosios pertraukos „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumas tik dar labiau išaugo – 18:50.

Trečiasis rungtynių kėlinys prasidėjo lygiai taip pat kaip ir pirmieji du – svečių ekipos dominavimas nėkėlė jokių abejonių. Vis dėl to, sužaidus dvidešimt trys minutes rungtynėse ir komandas skiriant net trisdešimt keturiems taškams, „Best 4 You“ pagaliau pradėjo žaisti krepšinį – sėkmingai pradėję stabdyti varžovų greitą puolimą, jie ne tik pradėjo sėkmingai pulti, tačiau ir visiškai sukaustė varžovų puolimą. Per septynias kėlinio minutes „ASS & Endress + Hauser“ ekipa sugebėjo sukrapšyti vos du taškus, o tuo tarpu beveik kiekvieną varžovų klaidą išnaudoję šeimininkai per šią rungtynių atkarpą pelnė net dvidešimt du taškus, t.y. daugiau nei per visą pirmąją rungtynių pusę. Po trijų kėlinių kėlinių į rungtynes po truputį ėmė grįžti intriga – 43:57.

Pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę šeimininkams buvę pavykę sumažinti atsilikimą net iki devynių taškų, tačiau tuomet A.Nausėda ir L.Kurtinaitis smeigė po itin svarbų tritaškį metimą ir taip praktiški visiškai užgesino „Best 4 You“ komandos viltį sugrįžti į rungtynes (48:63). Nors šeimininkai iš visų jėgų dar ir bandė kovoti dėl pergalės šiose rungtynėse, tačiau žaidimo kontrolę į savo rankas tvirtai suėmę svečiai, pergalės iš savo rankų nebepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 60:73.

Po laimėtų rungtynių „ASS & Endress + Hauser“ treneris Audrius Šalaševičius buvo nepatenkintas savo ekipos nusiteikumu antroje rungtynių pusėje:

Nu ką, pirma pusę sužaidėm susikaupę, kaip sakant, sužaidėm iš natų, o po pertraukos išėjom atsipalaidavę ir intriga gale tokia gavosi. Nepatenkintas visumoj atsipalaidavimu komandos antroj pusėj.

Tuo tarpu „Best 4 You“ ekipos treneris Vilius Lincevičius po pralaimėjimo nestokojo geros nuotaikos ir sakė, jog toks rezultatas dėsningas:

Tai nieko, žaidėm su lyderiais ir tiek. Kadangi žaidė stipriausia ir silpniausia komanda, tai toks rezultatas ir turėjo būti.

„Best 4 You“: Mantas Maslenikovas – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Juščius – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Lincevičius – 8 tšk. (13 atk. kam.)

„ASS & Endress + Hauser“: Giedrius Prabulis – 33 tšk., Liudas Kurtinaitis – 16 tšk., Artūras Nausėda – 11 tšk. (10 rezult. perd.)

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)