Sparta vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (80:89)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 23:58 val., peržiūros: 1515

Antradienio vakarą Kauno Milikonių vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, Didžiosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Sparta“ ir svečių „emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ir netrukus įgijo trapią persvarą 2:7. Šeimininkai antrą kėlinuko pusę pradėjo žaisti aktyviau ir sumažino savo deficitą, tačiau persverti rezultato savo naudai per pirmąjį kėlinuką nepavyko 16:17.

Antrasis kėlinys buvo daug sėkmingesnis „Spartos“ krepšininkams. Sužaidus kiek daugiau nei minutę Š.Sobolis persverė rezultatą šeimininkų naudai. Netrukus jie sužaidė puikią atkarpą ir padidino savo pranašumą iki 6 taškų – 31:25. Šįkart „emobilus.lt & SK „Mattas“ sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą neleido nutolti savo varžovams ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 1 taškas – 43:42.

Po didžiosios pertraukos svečiai pradėjo rungtyniauti daug agresyviau ir susigražino pirmaujančios komandos vaidmenį. Kurį laiką abi komandos apsikeitinė rezultatyviomis atakomis, bet po sėkmingos svečių atkarpos (2:11) komandas skyrė jau 8 taškai – 53:61. „Spartos“ vyrai nebuvo pasiruošę kapituliuoti trečiajame kėlinuke ir sėkmingiau sužaidė jo pabaigą prieš lemiamą ketvirtį sumažino savo atsilikimą perpus – 62:66.

Paskutinysis kėlinukas sėkmingiau klostėsi „emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkams. Jie dar labiau padidino žaidimo tempą ir greit susikrovė dviženklę persvarą (65:77), o varžovams nebeužteko jėgų kovoti. Šeimininkams likus žaisti apie 2 minutes dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 7 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką jiems dar pavyko šiandien nuveikti. Rungtynes rezultatu 80:89 laimėjo „emobilus.lt & SK „Mattas“.

Po rungtynių pakalbintas „Spartos“ treneris Šarūnas Sobolis nebuvo kalbus: „Nesame patenkinti pralaimėjimu, nesame patenkinti savo šiandienos žaidimu ir tiek.“

Sparta: Giedrius Prabulis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 16 tšk., Robertas Talevičius – 14 tšk. (7 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ (S): Žydrūnas Kaminskas – 26 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Marius Dimša – 19 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 17 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)