Kauno Rami vs Pistonai (Inmintis) (74:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 23:03 val., peržiūros: 972

Balandžio 3 dieną, 20:45 val., „Saulės“ gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Pistonai (Inmintis)“ (svečiai). Po tragiško pirmojo kėlinuko „Kauno Rami“ turėjo 9 taškų deficitą, bet tuomet komanda padarė teisingas išvadas ir ėmė kantriai artėti, kol galiausiai viskas prasidėjo iš naujo. Antroje rungtynių pusėje jau šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, bet intriga niekur nedingo ir „Pistonai (Inmintis)“ visą laiką lipo varžovams ant kulnų. Vis tik „Kauno Rami“ lemiamais momentais sėkmingai išlaikė pranašumą savo rankose, bei laimėjo dvikovą rezultatu 74:65.

Rungtynių pradžioje „Kauno Rami“ ekipos puolimas atrodė labai prastai, komanda prametė visus metimus iš žaidimo ir juos gelbėjo tik sėkmingai provokuojamos pražangos ir baudų metimai. Tuo tarpu „Pistonai (Inmintis)“ ekipa labai sėkmingai skirstė kamuolį, o laiku atlikti keitimai leido išlaikyti didelį tempą. Visa tai leido svečiams pasiekti net ir dviženklį pranašumą, o „Kauno Rami“ vis dar turėjo vos 5% taiklumą metant iš žaidimo. Tačiau antrame kėlinuke viskas pasikeitė iš esmės. Šeimininkams pagaliau pavyko pataikyti ir tai jie darė užtikrintai. „Pistonai (Inmintis)“ komandos negelbėjo niekas, o komanda kažkodėl net nebandė stabdyti varžovų pražangomis, kas primame kėlinuke puikiai pasiteisino. „Kauno Rami“ ne tik atsitiesė, bet prasidedant ilgajai pertraukai netgi persvėrė rezultatą savo naudai 38:33.

Antroje rungtynių dalyje kova vyko labai lygiai ir atkakliai, dabar „Kauno Rami“ vis dažniau stabdė priešininkus pražangomis ir tai puikiai veikė, „Pistonai (Inmintis)“ komandai labai sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ir tik vienintelis L.Karalius tokiame žaidime jautėsi užtikrintai. Būtent jį ir sekėsi sunkiausiai sustabdyti šeimininkams, tuo tarpu kiti „Pistonai (Inmintis)“ komandos žaidėjai neatrodė tokie pavojingi. Tiesa, „Kauno Rami“ tikrai negalėjo jaustis saugiai, nes jų persvara dažnai sumažėdavo vos iki kelių taškelių ir tik pataikyti ypač svarbūs tritaškiai leisdavo atsitiesti. Nors įtampa rungtynių pabaigoje išaugo, bet šeimininkai ir vėl nubaudė varžovus tolimu metimu, po kurio jų pranašumas šoktelėjo iki 9 taškų ir to užteko pergalei pasiekti 74:65.

„Kauno Rami“:

„rungtynių pradžia buvo labai bloga, bet paskui padarėme išvadas ir jau žaidėme savo žaidimą.“

Kauno Rami: Gytis Mikėnas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Mančiunskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Bernatavičius – 11 tšk.

Pistonai (Inmintis): Lukas Karalius – 18 tšk. (11 atk. kam., 12 išpr. praž.), Gytis Narušis – 13 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Liutkevičius – 7 tšk.

„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:18 val.)