E-START CLUB vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & LYTAGRA (52:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"KER - Lytagra" sugebėjo palaužti namų sienas gynusius "E-Start Club"

2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 5224

Šį vakarą, "Energijos" sproto salėje, susirungė "E-Start Club" (šeimininkai), bei "KER – Lytagra". Visą žaidimą rezultatas buvo apylygis, tačiau ketvirtajį kėlinį geriau sužaidusiams svečiams pavyko pelnyti sunkią pergalę rezutlatu 52:58.

Straipsnis nebus ilgas, dėka to, jog sekretoriatas turėjo pusantros valandos kentėti gerbiamų "KER – Lygtagra" komandos sirgalių dūdų garsus. Lyg sirgaliams neužtektų rungtynių laiko, per pertraukas taip pat ausis užgulantis kaukimas tiesiai virš sekretoriato nedavė galimybės susikaupti.

Rungtynės prasidėjo vangiai, abi komandos metė nedaug, bet taikliai. likus kelioms minutėms "KER" atsilikinėjo 5 taškais, tačiau sėkmingai laimėta atkarpa 11:0 suteikė jiems 6 taškų pranašumą (12:18).

Antrajame kėlinuke vyko vangus, tačiau apylygis žaidimas, ir tik dėka kelių taiklių metimų šeimininkų komanda sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, laimėdami kėlinį rezutlatu 11:7. Bendras rezutlatas praėjus pusei varžybų buvo 23:25 svečių naudai.

po ilgosios pertraukos "E-Start club" per kelias minutes sugebėjo pasivyti savo priešininkus, ir netgi įgyti minimalų pranašumą. Svečiams atsakius tik ą taikliu baudos metimu, šeimininkai pelnė dar 6 "sausus" taškus. Poto sekė svečių atkarpa, kuria jie pasivijo varžovus, tašiau kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, sugebėję susigraibyti jau ė taškų pranašumą (46:42).

Paskutiniame kėlinyje išaiškėjo rungtynių favoritai. Sėkmingai besigindami, bei nesunkiai pelnydami taškus. "KER- Lytagra" komandos žaidėjai per pirmasias minutes pasivijė varžovus pradėjo nuo jų tolti, taip iki kėlinio galo susikrovė 6 taškų persvarą ir laimėjo rezultatu 52:58.

"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"KER & Lytarga" nesunkiai įveikė "Puskarininkių Mokyklą" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:58 val.)"KER & Lytagra" pergalingai pabaigė reguliarųjį sezoną (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kauno energetikos remontas - Lytagra" nugalėjo "Kauno tiltus" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:23 val.)"KER & Lytagra" su savo sirgaliais ir toliau įrodinėja, jog jie yra geriausi (2009 sausio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)"KER & Lytagra" ir antrą kartą užtikrintai įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:23 val.)"KER & Lytagra" po sunkios kovos pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 21:37 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)Sirgalių lydimi "KER & Lytagra" žaidėjai ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 16 d., penktadienis, 21:56 val.)