Kaunas vs VU KHF (76:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai.

2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 1189

Vasario 26 dieną, Jachtklubo sporto salėje, įvyko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių atkrintamųjų rungtynių susitikimas tarp komandų „Kaunas“ (šeimininkai) ir „VU KHF“ (svečiai). Šis susitikimas buvo jau atras šešioliktfinalio rungtynių cikle. Pirmąjį susitikimą laimėjo „VU KHF“ ekipa 62:61. Tačiau šias rungtynes geriau atrodė „Kaunas“ komanda, kuri po 2 kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą (50:35). Nors ir turėtas pranašumas buvo ganėtinai solidus, varžovai sugebėjo , ketvirtojo kėlinio gale, sumažinti jį iki 5 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:71 reiškiančiu šeimininkų komandos revanšą „VU KHF“ krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos geresniu startu. Sužaidus pirmas 3 minutes „VU KHF“ komanda pirmavo rezultatu 10:2, tačiau po kiek laiko varžovai pradėjo taip pat pelnyti taškus ir pasivijo varžovus. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus 19:19.

Antrajame ketvirtyje „Kaunas“ komanda buvo nesustabdomi. Sužaidus mažiau kaip 5 minutes komanda jau buvo pelniusi šiek tiek mažiau nei per visą pirmąjį kėlinį – 17 taškų, kai tuo tarpu svečiai buvo surinke 4 taškus (36:23). Per likusią kėlinio dalį „Kaunas“ ekipa tik dar labiau padidino savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 15 taškų skirtumą 50:35.

Antrojoj rungtynių pusėje – trečiajame kėlinyje šeimininkai neleido varžovams sumažinti persvaros ir per visą kėlinį išlaikė turėtą dviženklį pranašumą. Nors ir „VU KHF“ komanda laimėjo šį kėlinį rezultatu (17:14), tačiau vis dar atsilikinėjo nuo varžovų 12 taškų skirtumu. Po 30 minučių žaidimo 64:52 priekyje „Kaunas“.

Paskutiniajame rungtynių kėlinuke komandos žaidė apylygiai. Tačiau likus žaisti maždaug 3 minutes ir atsilikinėjant svečių komandai rezultatu 74:65, „VU KHF“ ekipa pradėjo varžovų krepšio šturmą, kurio deja nepakako iškovoti pergalei. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:71 „Kaunas“ komandos naudai.

Kaunas: Eimantas Voveraitis – 17 tšk., Andrius Olberkis – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 15 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 13 tšk., Vytautas Janušonis – 11 tšk.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Kiveris – 15 tšk., Marius Lukauskas – 15 tšk., Tadas Žirgulis – 10 tšk.

Po pergalingų rungtynių pakalbintas „Kaunas“ ekipos žaidėjas Vytenis Preidis kalbėjo: Esame stipresni tik reikėjo tai įrodyti, bet nelabai sekėsi, nerandam savo žaidimo . Ne ta komanda kur pernai, dar turim daug ką padaryt, kad žaisti taip kaip reikia.

„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:48 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)