Consolius vs Krepsiniofanai.lt 1 (58:74)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa

2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 17:36 val., peržiūros: 129

Sekmadienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos mažasis finalas, kuriame susitiko "Consolius" ir "Krepsiniofanai.lt 1".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:8). Antrą kėlinį Nedas Akšonaitis surengė solo šou, kur "Krepsiniofanai.lt 1" įsiveržė į priekį. Per likusį laiką "Consolius" toliau neįveikė kietos varžovų gynybos ir svečiai skaičiavo 12 taškų pranašumą – 35:23

Po ilgosios pertraukos "Krepsiniofanai.lt 1" įjungė aukštesnę pavarą ir su kiekviena minute didino pranašumą ( 60:36). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas, kur "Consolius" turėjo pripažinti varžovų pranašumą, o "Krepsiniofanai.lt 1" iškovojo III lygos bronzos medalius. Galutinis rezultatas – 58:74 (10:8, 13:27, 13:25, 22:14)

III lygos mažojo finalo naudingiausiu žaidėju tapo Tomas Slavinskas.

Po laimėtų rungtynių "Krepsiniofanai.lt 1" ekipos treneris, Justinas Mikalkėnas, po laimėtų rungtynių kalbėjo:

Susimetėme savo metimus. Turėjome sunkų pusfinalį, tačiau pavyko atsitiesti mažajame finale. Tritaškiai metimai pakrito, pačiam įdomu pažiūrėti statistiką po rungtynių. Tomas puikiai šiandien sužaidė.

14 taškų

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje išaiškėjo, jog „Krepsiniofanai.lt 1“ šį vakarą stipresni (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)Antroje pusėje užstrigę BC „Rhino“ ‒ 2 iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido „Krepsiniofanai.lt 1“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:30 val.)