LSK „Technoera“ vs Huawei (56:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 1777

Sausio 4 d. vakarą, įvyko „ALT“ reklama B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų LSK „Technoera“ (4-4) bei svečių statusą turėjusių „Huawei“ (8-1) krepšininkų.

Rungynės prasidėjo kiek chaotišku abiejų komandų žaidimu ir keliomis paeiliui klaidomis iš abiejų pusių. Tačiau į rungtynes greičiau įsivažiavo „Huawei“ ekipa, kuri po antro P. Balčiūno tritaškio pirmavo 6:10. Nors po greitos E. Vaitekausko atakos šeimininkai sušvelnino rezultatą iki 13:14, visgi iki kėlinuko pabaigos svečiai susikrovė dviženklią persvarą ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 13:25.

Antrajame ketvirtyje taiklūs E. Vaitekausko metimai leido dar LSK „Technoeros“ krepšininkams būti rungtynėse ir priartėti iki 22:31, tačiau tada „Huawei“ spurtavo ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 26:43.

Trečiajame kėlinuke po penkių paeiliui P. Balčiūno taškų, svečiai dar labiau padidino savo persvarą iki 31:54. Susikrautą pranašumą jiems pavyko išlaikyti panašų atotrūkį ir pasibaigus ketvirčiui pirmauti 39:60.

Ketvirto kėlinuko pabaigoje LSK „Technoeros“ krepšininkams pavyko šiek tiek aptirpdyti varžovų persvarą daugiausia E. Vaitekausko ir T. Totulio tolimų metimų dėka. Galutinis rungtynių rezultatas 56:70.

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 24 tšk., Ričardas Belopetravičius – 18 tšk., Tomas Totulis – 10 tšk.

Huawei: Povilas Balčiūnas – 24 tšk., Marius Dimša – 13 tšk. (12 atk. kam.), Domas Juknevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)