Vilmista vs Elmova (74:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką.

2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 19:03 val., peržiūros: 1069

Šeštadienį, vasario 6 dieną, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Vilmista" ir svečių teisėmis žaidę "Elmova" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Elmova" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (16:19). Antrame kėlinyje "Vilmista" ekipai pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių priekyje buvo jau šeimininkai – (37:36). Trečiame kėlinyje svečiams vėl pavyko persverti rezultatą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (52:54). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai susiėmė, persvėrė rezultatą ir daugiau nebeleido svečiams pagalvoti apie pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – (74:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Vilmista" ekipos pelnytais 2 taškais, sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Elmova" ekipai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atitrūkti iki 7 taškų – (6:13). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Elmova" ekipa pelnytais 8 taškais iš eilės, po kurių skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (16:27). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų – (23:27). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie minutę "Elmova" ekipai buvo pavykę vėl padidinti skirtumą iki 8 taškų – (24:32). Visgi per likusį laiką šeimininkai susiėmė, surengė spurtą – (13:2) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo geriau "Vilmista" ekipai, kuriai buvo pavykę šiek tiek atitolti, bet kėliniui įpusėjus tarp komandų rezultatas buvo lygus – (44:44). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir tik kėliniui baiginėjantis svečiai vėl užbaigė kėlinį turėdami 2 taškų persvarą – (52:54).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, kuriems pavyko sužaidus 3 minutes persverti rezultatą ir atitrūkti 7 taškais – (63:56). Sužaidus dar apie 3 minutes "Elmova" ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 6 taškų – (66:60). Visgi rungtynių galą geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kuriems pavyko išsaugoti nedidelę persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu – (74:69).

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 32 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 16 tšk., Egidijus Plenta – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Elmova: Skirmantas Staniulis – 24 tšk. (13 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 16 tšk., Vytautas Giedraitis – 11 tšk. (22 atk. kam.), Giedrius Ratautas – 10 tšk.

„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Enerstena“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi „Elmovos“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:55 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus (2016 vasario 05 d., penktadienis, 23:08 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)