Restauratoriai & Hausa vs Lemora (73:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1377

Pirmadienį, kovo 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Batik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „Lemoros“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje dominavę šeimininkai turėjo dviženklę persvarą, tačiau per trečią kėlinuką svečiams pavyko perimti iniciatyvą. Paskutiniame kėlinuke vyko itin atkakli kova ir tik pabaigoje geriau sužaidę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 73:68 (18:12, 21:14, 11:29, 23:13).

Rungtynių pradžioje kiek geriau iš toli pataikiusi „Lemora“ įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau vėliau spurtą 12:0 surengę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrame kėlinuke ir toliau dominavę „Restauratoriai & Hausa“ tik didino atotrūkį, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vienuolika taškų. Kiek vėliau svečiai dar bandė mažinti deficitą, tačiau ir toliau žymiai geriau pataikę aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo trylikos taškų persvarą. 39:26.

Po ilgosios pertraukos pasižymėjo abiejų komandų snaiperiai, tačiau iškart po sekė „Lemoros“ spurtas 0:13, kurio dėka svečiams pavyko pasivyti varžovus ir perimti iniciatyvą, Kiek vėliau šeimininkai dar buvo susigrąžinę kelių taškų pranašumą, bet ketvirtį geriau užbaigę svečiai įgijo penkių taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje svečių krepšininkai dar buvo įgiję devynių taškų pranašumą, tačiau trys taiklūs J. Snudaičio tritaškiais sujaukė visus jų reikalus. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai vis dėlto išvargo pergalę rezultatu 73:68.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Povilas Mickūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Beržanskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„Lemora“: Egidijus Daukša – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 18 tšk., Lukas Patašius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Palivanas – 12 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)