BIOPROJEKTAS vs CELSIS (71:90)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Celsis" įveikė "Bioprojektą"

T.Čerba įmetė 27 taškus ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 5726

Šiandien (12-14), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Bioprojektas" (šeimininkai) ir "Celsis" (svečiai) ekipos. Pirmajame kėlinyje aikštėje virė atkakli kova (22:21), tačiau vėliau svečiai ėmė dominuoti ir išsiveržė į priekį (35:46). Antroje rungtynių pusėje, "Celsis" išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 71:90.

Rungtynės prasidėjo "Celsio" krepšininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai. Pastarieji puikiai kovojo ir atakuodami labai tiksliai iš vidutinių nuotolių, pirmavo iki pat pasibaigiant ketvirčio laikui. Svečiai neišvengdami klaidų, tačiau kibiai žaisdami gynyboje sugebėjo neatsilikti nuo oponentų ir po pirmojo kėlinio turėjo tik vieno taško deficitą 22:21.

Antrojo kėlinio metu atgijo priekinės aikštelės šeimininkų linijos krepšininkai. Agresyviai besikaudami baudos aikštelėje, "Celsio" aukštaūgiai nusvėrė dvikovos svarstykles savo ekipos naudai ir kėliniui įpusėjus turėjo jau 9-ių taškų pranašumą (28:37). "Bioprojekto" krepšininkai pabandė greičiausiu būdu panaikinti deficitą (tritaškiais metimais), tačiau fortūna šeimininkams šį kartą nesišypsojo ir po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 35:46 pirmavo svečiai.

Po ilgosios pertraukos "Celsis" pradėjo savo pergalės žygį ir nemažindami apsukų ėmė tolti nuo varžovų. "Bioprojektas" ir toliau buksavo, o tolimi metimai negelbėjo. Kovoje baudos aikštelėje, šeimininkai taip pat nusileido oponentams, kurie pajutę pergalės kvapą kovėsi tik dar aršiau. Po šios rungtynių atkarpos, rezultatu 51:71 pirmavo svečiai.

Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkai dar pabandė įnešti šiek tiek intrigos į šių rungtynių tėkmę (60:76), tačiau "Celsis" nebuvo linkęs sudėti ginklų paskutinę akimirką. Solidžiai užbaigę kėlinį, svečiai šventė nesunkią pergalę rezultatu 71:90.

"Bioprojekto" gretose daugiausiai pasižymėjo V.Laukaitis – 19 taškų (9 atk. kam.). Komandai kovoti daug padėjo ir J.Skališius, surinkęs 15 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

"Celsio" ekipoje nesulaikomas buvo T.Čerba – 27 taškai (9 assist'ai ir 9 perimti kamuoliai). Nugalėtojų komandoje dar du krepšininkai surinko po dvigubą dublį – V.Raudonis (24 taškai ir 12 atkovotų kamuolių) ir G.Linkus (16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių).

"BMS Megapolis" be didesnio vargo įveikė "Bioprojektą" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:53 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"CELSIS" įveikė "E-START CLUB" komandą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 20:51 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)"TEO.LT" be vargo susidorojo su "Bioprojektu" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:41 val.)„Celsis“ vos išnešė sveiką kailį (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)