Rimo & Patikima linija vs Baubilas & Verslo pasaulis (51:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 1328

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Baubilas & Verslo pasaulis“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai žaidė kaip lygūs su lygiais prieš vienus grupės lyderių, tačiau antroje rungtynių pusėje dažniau klysti pradėjusi „Rimo & Patikima linija“ ekipa leido varžovams greitai nutolti ir savo ruožtu, „Baubilas & Verslo pasaulis“ varžovus paliko be pergalių.

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo itin nerezultatyvi. Viską pasako faktas, kad pirmieji rungtynių taškai buvo pelnyti sužaidus tris minutes. Tuomet komandos pradėjo dažniau pataikyti, o tai geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams. Jie turėjo įgiję nežymų pranašumą, kurį laiką praktiškai viso kėlinio metu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:15. Antrąjį kėlinį „Baubilas & Verslo pasaulis“ pradėjo 10:2 spurtu bei taip įgijo septynių taškų atotrūkį. Visgi, jų puolimas tuo kartu ir sustojo ir per likusį pusę kėlinio, jie sukrapštė vos keturis taškus. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai ir patys sužaidė gana sėkmingą atkarpą, kuri leido ne tik, kad priartėti prie savo varžovų, bet ir išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:29.

Trečiojo kėlinio metu pradėjo ryškėti žymus „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipos pranašumas. Kėlinio pradžioje komandos vis dar žaidė taškas į tašką ir likus žaisti tris minutes, komandas skyrė vos du taškai. Visgi, tuomet šeimininkai pradėjo dažniau klysti, o tuo pasinaudojo svečiai, kurių puolimas iškart tapo greitesnis ir davė dividentų. Jie ketvirtį užbaigė 10:0 spurtu ir po trijų kėlinių turėjo jau dviženklį pranašumą – 40:52. Ketvirtojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Rimo & Patikima linija“ ekipa atrodė išsisėmusi ir puolime dažnai nerasdavo kur dėti kamuolį, kas privesdavo prie galybės klaidų ir netaiklių metimų, kurie leido „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandai užbėgti į greitą puolimą ir pelnyti lengvus taškus. Netrukus svečių ekipa pradėjo triuškinti aikštelės šeimininkus ir rungtynių baigtis jau tapo aiški. Galutinis rungtynių rezultatas 51:80.

Rimo & Patikima linija: Andrius Ratautas – 11 tšk., Ernestas Eičas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Eligijus Jocys – 9 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Martynas Laukaitis – 36 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Dmitrij Kvitka – 12 tšk.

„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 21:44 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)