Pikenpokas vs Kauno Rami (80:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno Rami“ vos neiššvaistė 18 taškų persvaros, bet iškovojo pergalę prieš „Pikenpokas“

2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 395

Sausio 19 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko II lygos F pogrupio ekipos – "Pikenpokas" (4-4) ir „Kauno Rami“ (5-3).

Rungtynės prasidėjo apylygiu taškas į taškas žaidimu ir tik kėlinio pabaigoje taiklių baudos metimų bei Š. Bernatavičiaus tritaškio dėka „Kauno Rami“ po pirmo kėlinio pirmavo 21:25.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo ir labai greitai įgijo dviženklę persvarą 26:37. Visgi, tolimi metimai leido "Pikenpokas" ekipai labai greitai priartėti. Įpusėjus susitikimui 47:52.

Trečiojo kėlinio pradžia puikiai susiklostė „Kauno Rami“ ekipai, kuri po kelių tritaškių vėl pirmavo dviženkliu pranašumu ir šiame kėlinyje buvo atitrūkę net aštuoniolikos taškų persvara. Trečiasis kėlinys baigėsi 57:71.

Ketvirto kėlinio pradžioje po penkių A. Lencevičiaus taškų „Kauno Rami“ dar labiau nutolo 60:78. Bet "Pikenpokas" nepasidavė ir po trijų tritaškių priartėjo iki penkių taškų 76:81. Visgi, „Kauno Rami“ išlaikė šią trapią persvarą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 80:85 (21:25, 26:27, 10:19, 23:14).

6 rezult. perd.

„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kauno Rami“ patiesė atkakliai kovojusius „Valpainius“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:02 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 22:50 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)