Elektromontuotojas vs ICE (54:64)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 1579

Sausio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „ICE“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję penkias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „ICE“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (6:5). Penktą minutę spurtą pradėjo „ICE“, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (6:15). Septintą minutę varžovų spurtą nutraukė „Elektromontuotojas“, kuris devintą minutę vis dar pralaiminėjo rezultatu 12:15. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (14:17).

Antro kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Elektromontuotojas“ (18:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę komandas skyrė du taškai (25:23). Netrukus komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (28:26). Baigiantis pirmai rungtnių pusei „Elektromontuotojas“ išsaugojo dviejų taškų persvarą (30:28).

Trečio kėlinio pradžioje du metimus pataikė „ICE“ (30:32). Antrą minutę „Elektromontuotojas“ varžovus pasivijo (32:32). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Visiškai lygiai vykusiame kėlinyje „Elektromontuotojas“ išsaugojo dviejų taškų persvarą (45:43).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „ICE“. Svečiai gynėsi be klaidų ir pamažu didino persvarą. Pirmus taškus kėlinyje „Elektromontuotojas“ pelnė tik prasidėjus antrai kėlinio pusei, o tuo metu „ICE“ turėjo septynių taškų persvarą (47:54). Nors „ICE“ turėjo gan nemažą persvarą, o „Elektromontuotoją“ greičiausiai slėgė nuovargis, „ICE“ didino pranašumą, žaidė emocingai ir toliau rinkosi technines pražangas. Devintą minutę komandas skyrė 12 taškų (48:60), o rungtynės baigėsi rezultatu 54:64. „ICE“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo šeštą kartą.

„ICE“ treneris Tomas Jonkus: „Idomūs dalykai šiandien vyko. Techninės pražangos antroje rungtynių pusėje, žaidimas gerėjo antroje rungtynių pusėje. Pradžioje darėme kvailas klaidas, buvome nesusikoncentravę. Turėdavome įmesti kamuolį aukštam žaidėjui po krepšiu, bet nepavykdavo. Varžovai išnaudojo greitį, nors to būti neturėjo. Reikėjo perorientuoti žaidimą, gynybą sutvarkyti. Pradėjome nuo geros gynybos, stengėmės kamuolius atkovoti. Emocijų daug buvo daug. Aš nenorėčiau kritikuoti teisėjų, bet manau šiandien visiems reikėjo pasimokyti iš visko kas buvo. Tiek mums, tiek teisėjams.“

Elektromontuotojas: Rimas Undraitis – 14 tšk., Dovydas Znutas – 10 tšk., Vilius Sutkus – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

ICE: Lukas Mikalauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Vaišvila – 11 tšk., Artūras Bručkus – 10 tšk.

„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)