BC AMBI vs NANAS (81:90)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Nanas“ išvykoje palaužė BC „Ambi“ krepšininkus

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 3109

Pirmadienį (04.16), Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės, kuriose susitiko BC „Ambi“ (šeimininkai) ir „Nanas“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų iniciatyvą į savo rankas paėmė „Nano“ komandos krepšininkai, kurie daugiausiai tritaškių metimų pagalba pasiuntė šeimininkus į nokdauną jau pirmajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė 15 taškų (16:31). Nors antrajame kėlinyje BC „Ambi“ krepšininkams ir pavyko kiek pristabdyti įsibėgėjusius varžovus, tačiau įpusėjus rungtynėms BC „Ambi“ vis dar atsilikinėjo solidžiu 16 taškų skirtumu, o po dviejų kelinių 51:35 priekyje „Nanas“. Antroje rungtynių pusėje, aktyvios gynybos pagalba, šeiminkams, BC „Ambi“ krepšininkams, pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio skirtumo, tačiau dar labiau priartėti jiems nepavyko ir rungtynes rezultatu 90:81 laimėjo „Nanas“.

Rungtynės prasidėjo dviem iš eilės taikliais „Nanas“ komandos kapitono Justo Kalinausko metimais po kurių svečiai įgijo keturių taškų pranašumą (4:0). Nors šeimininkai ir atsakė taikliu dvitaškiu metimu bei sušvelnino skirtumą (2:4), tačiau vėl savo žodį tarė Justas Kalinauskas („Nanas“) , dvitaškį pridėjo Bijaminas ir dar neįpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai įgijo 10 taškų pranašumą (12:2). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui BC „Ambi“ krepšininkams pavyko taikliu tolimu metimu sušvelninti skirtumą iki 7 (12:19), tačiau tuomet prabilo „Nanas“ komandos snaiperiai ir įsmeigę tris tritaškius iš eilės padidino savo komandos persvarą iki rekordinės, 16 taškų (28:12), o pirmąjį rungtynių kėlinį „Nanas“ ekipa laimėjo 31:16.

Antrasis ketvirtis kur kas sėkmingiau prasidėjo aikštės šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą rezultatu 8:0 ir sumažino savo komandos deficitą iki 7 taškų (24:31). Vis dėlto „Nanas“ ekipos žaidėjai neleido labiau priartėti varžovams ir atlaikę spaudimą, patys sėkmingai keliskart apsigynę bei rezutatyviai užbaigę atakas, besibaigiant kėliniui padidino savo komandos pranašumą iki 16 taškų (51:35).

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui, po kėlių sėkmingų atakų iš eilės svečiai padidino savo komandos pranašumą iki 20 taškų. Besibaigiant trečiajam kėliniui BC „Ambi“ komandai pavyko šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą ir po trijų kėlinių rezultatas 59:72 svečių ekipos naudai.

Ketvirtajame kelinyje įvykiai klostėsi panašiu scenarijumi kaip ir per pirmuosius tris kėlinius. Besibaigiant rungtynėms BC „Ambi“ krepšininkai sugebėjimo sumažinti savo ekipos deficitą iki 9 taškų, bet pergalę šventė svečiai, „Nanas“ krepšininkai 91:80.

Po laimėtų rungtynių „Nanas“ komandos treneris kalbėjo: „Rungtynes vertinu gerai, šiandien visi susirinkom, pirmoj pusėj gerai sužaidėm, antroj atsipalaidavom, tačiau išlaikėm saugų pranašumą ir laimėjom“.

Po pralaimėtų rungtynių BC „Ambi“ komandos treneris kalbėjo: „Pradžioje varžovai labai gerai pataikė, pabėgo į priekį daugiau nei 10 taškų ir visą žaidimo laiką buvome priversti juos vytis, tačiau taip ir nepasivijom, gerą atkarpą sužaisdavom ir vėl į duobę pakliūdavom, to pasekoje ir laimėjo varžovai. Rungtynėse labiau trūko taiklumo ir protingesnio puolimo, be to, pradžioje labai prastai gynėmės, varžovai visiškai laisvi metė tritaškius ir visos smulkmenos galiausiai susideda“.

BC „Ambi“: A.Beržininkaitis (29 tšk., 10 išpr. praž.), N.Bijaminas (18 tšk., 9 atk. kam.), V.Čypas (14 tšk., 7 išpr. praž.), V.Mačiulis (12 tšk.).

„Nanas“: J.Kalinauskas (28 tšk., 6 rez. perd.), T.Adomaitis (18 tšk., 14 atk. kam.), V.Valentinas (10 tšk., 7 atk. kam.).

.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Mythbuster2012 balandžio 17 d., 11:00 val.

Ir sumaisyta nano komandoj statistika tarp 25 ir 15 nr. Jasevicius ir adomaitis. :) Reiktu sukeist vietom

speccas2012 balandžio 17 d., 10:32 val.

Statistikoje isivelus klaida. Zaide ne Linas Berzininkaitis, o Andrius Berzininkaitis. :)

"Nanas" nesunkiai palaužė A.Sabonio krepšinio centro komandą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:09 val.)"Nanas" palaužė "KTK" ir keliauja į ketvirtfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 18:14 val.)"Nanas" nesunkiai susitvarkė su "Kauno NTI-PN" (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)BC "Ambi" įveikė "Brolius" ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Ice" po atkaklios kovos įveikė "Nano" ekipą ir nužygiavo į pusfinalį (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)BC "Ambi" lengvai įveikė "Kauno NTI-PN" ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 20:17 val.)"BC Ambi" žengė į "Sportturas" mažosios taurės finalą (2012 gegužės 08 d., antradienis, 21:31 val.)Pavasario "Sportturo" "Iššūkio" taurę iškovojo "Simple" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 21:14 val.)