Legionas vs Huawei (71:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“

2017 vasario 17 d., Penktadienis, 22:25 val., peržiūros: 1568

Vasario 17 dieną, 20:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „B“ lygos komandos „Legionas“ (šeimininkai) ir „Huawei“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė „Legiono“ ekipa, kuri daugiau nei 2 kėlinukus išliko priekyje, tačiau trečiojo kėlinuko metu „Huawei“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. „Legionui“ netrukus aiškiai pritrūko jėgų, o energingai susitikimą pabaigę „Huawei“ krepšininkai pasiekė užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:82 (17:14, 22:20, 8:24, 24:24).

Jau rungtynių pradžioje į priekį nutolo „Legiono“ komanda, kurios lyderiu iš karto tapo R.Švagždys. Skirtumas tarp ekipų išaugo iki 9 taškų, bet čia „Huawei“ komanda galėjo kaltinti tik patys save, žaidėjai prametė ne vieną metimą iš patogių padėčių ir komandos puolimas buvo itin nerezultatyvus. Antrame kėlinuke komandos jau žaidė kiek rezultatyviau, o „Huawei“ vienu metu netgi išlygino rezultatą, tačiau „Legionas“ vėl greitai pabėgo ir vėl atstatė 9 taškų distanciją. Iki ilgosios pertraukos „Huawei“ kiek sumažino savo atsilikimą, o po dviejų kėlinukų „Legionas“ buvo priekyje 39:34.

Nors antrojo kėlinuko metu „Legionas“ dar bandė nutolti, bet tuomet komandos puolimas visiškai sustojo. Čia pirmiausia pasijuto komandos nuovargis, o „Huawei“ kaip tik pasinaudojo tuo, jog žaidėjai buvo vis dar kupini jėgų ir komanda galingai spurtavo. Ne viena „Huawei“ ataka baigėsi galingu dėjimu, o skirtumas tarp komandų išnyko. Labai greitai „Huawei“ ėmė tolti ir dabar jau jų pranašumas tapo dviženklis. „Huawei“ komandos puolimas veikė puikiai, žaidėjai tik patys kartais persistengdavo norėdami sužaisti gražiau, tuo tarpu „Legiono“ ekipa atrodė tikrai pavargusi ir žaidėjai gelbėjosi nebent pavieniais tolimais metimais. Nors skirtumas ir nebuvo didelis, bet labai aiškiai jautėsi, kad rungtynių kontrolė yra „Huawei“ krepšininkų rankose, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 71:82.

Legionas: Ramūnas Švagždys – 25 tšk., Edgaras Krūminas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Tirva – 9 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Huawei: Povilas Balčiūnas – 26 tšk., Paulius Lekečinskas – 15 tšk., Žymantas Jašinas – 13 tšk., Aurimas Dervinskas – 10 tšk.

Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)