SK „Neveronys“ vs Huawei (49:74)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 21:46 val., peržiūros: 1410

Ketvirtadienį VDU sporto salėje įvyko B „ALT reklama“ lygos pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ ir svečių teisėmis atvykę „Huawei“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Huawei“ , kurie užtikrintai žaidė puolime, o SK „Neveronys“ tiesiog strigo puolime. Šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 11:0). SK „Neveronys“ tik šeštąją minutę pelnė pirmuosius taškus ( 13:3). Aurimo Dervinsko kariauna toliau nestabdė apsukų, kur pranašumas išaugo iki 19 taškų ( 6:25). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo, kur per trylika žaidimo minučių sugebėjo sukrapštyti tik 8 taškus ( 8:33). L.Stankevičius už per dideles emocijas buvo išvarytas iš aikštelės. Per likusį laiką „Huawei“ žaidė kaip iš natų ir atotrūkis paaugo iki 33 taškų – 16:49.

Po ilgosios pertraukos SK „Neveronys“ toliau daugiau skyrė dėmesio teisėjams nei žaidimui aikštelėje, kur be didesnio vargo išlaikė susikrautą pranašumą ( 27:60). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko atsitiesti puolime, tačiau svečiai greitai atstatė viską į vietas ( 33:66). Ketvirtame kėlinyje SK „Neveronys“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir pavyko truputį apšvelninti skirtumą, tačiau „Huawei“ buvo susikrovę per didelį pranašumą, kad patirtų pralaimėjimą ir „Huawei“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį – 49:74 (6:25, 10:24, 17:17, 16:8)

SK „Neveronys“: Giedrius Bartkus – 12 tšk., Aurimas Švelnys – 11 tšk., Evaldas Jurgaitis – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Huawei: Žymantas Jašinas – 20 tšk., Povilas Balčiūnas – 19 tšk., Domas Juknevičius – 12 tšk. (15 atk. kam.)

„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)Keturiese likę „Nebajerio“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš SK „Neveronys“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)