Vilkai vs Lietuvos geležinkeliai (57:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“

2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 22:12 val., peržiūros: 894

Kovo 17 dieną S. Lozoraičio mokyklos sporto mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ 2016 taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vilkai“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatu 6:5 pirmavo „Vilkai“. Vėliau dar penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (11:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (11:12). Netrukus persvarą susigrąžino „Vilkai“ (13:12). Įpusėjus aštuntai minutei „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką svečiai gynėsi be klaidų ir įgijo dviejų taškų pranašumą (13:15).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Vilkai“. Jie gynėsi be klaidų, o sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 22:15. Po „Lietuvos geležinkelių“ minutės pertraukėlės dar penkis taškus be atsako pelnė „Vilkai“ (27:15). Tik šeštą minutę pirmus taškus kėlinyje pavyko pelnyti „Lietuvos geležinkeliams“ (27:17). Netrukus „Vilkų“ persvara padidėjo iki 15 taškų (32:17). Devintą minutę „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (32:23). Visgi baigiantis pirmai rungtynių pusei „Vilkai“ susigrąžino dviženklį pranašumą (35:23).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Antrą minutę komandas skyrė 13 taškų (40:27). Netrukus spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (40:36). Antroje kėlinio pusėje „Vilkai“ padidino persvarą iki 11 taškų (47:36). „Lietuvos geležinkeliai“ gan netaikliai metė baudos metimus, o tai trugdė sparčiau vytis varžovus. Taiklus svečių tritaškis pataikytas baigiantis trečiam kėliniui sumažino „Vilkų“ persvarą iki šešių taškų (49:43).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė ypač nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (49:45), o „Vilkai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Lietuvos geležinkeliai“ prie varžovų priartėjo dar dviem taškais (49:47). Tiesa, tai pavyko padaryti tik aštuntą minutę. Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (51:49). Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė penki taškai (54:49), o „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės. Visgi gale rungtynių persvarą išlaikė „Vilkai“ (57:49).

“Vilkai“ iškovojo pirmą pergalę, o „Lietuvos geležinkeliai“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Vilkų“ treneris D.Gudaitis: “Pastiprinome sudėtį truput, įsigijome centrą. Manau, agresyviau gynėmės, taikėme mišrią gynybą. Gynėmės tai zona, pereidavome į asmeninę gynybą. Manau užtenką tų pralaimėjimų.“ Paklaustas, kaip ši pergalė gali paveikti komandos žaidimą ateityje, treneris atsakė: „Manau tai suteikė komandai pasitikėjimo, atsispyrėme nuo dugno ir dabar eisime taurės link.“

„Lietuvos geležinkelių“ treneris A.Grabauskas: „Per daug pasitikėjimo savo jėgomis gal buvo. Varžovai neturėjo pergalių „C“ lygoje, tai galvojom ateisime ir aplošime viena koja ar ranka. Parodė varžovai, kad negalima nuvertinti varžovų. Parodė, kad neesame kažkokie superiniai, kad galėtume viena koja ar viena ranka varžovus apžaisti.“ Paklaustas, ko trūko žaidime, treneris atsakė: „Pr mažai komandiškumo. Visko trūko ir niekas nesigavo. Nei užpuolėme, nei apsigynėme. Nei aikšte apsigynėme, nei asmeniškai. Kalbėjimo trūko, žodžiu visiškai išsibalandavę.“

Vilkai: Rokas Maročka – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Rumšys – 10 tšk., Mindaugas Alekna – 10 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 14 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Simas Ragauskas – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 9 tšk.

„ICE“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)Distanciją laikę „Lietuvos Geležinkeliai“ prasibrovė į finalinio ketverto varžybas (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:01 val.)Vos penkiese žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Sportija“ ekipos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)