BANGA - 2 vs KMAiK (86:57)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Lengvai 29 taškų skirtumu nugalėjo "Banga-2"

2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 3108

Gegužės 9 dieną, 20.30 val., "Kuprevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Banga-2" ir "KMAiK". Išsiveržę rungtynių pirmajame kėlinuke ir visą laiką iki pat rungtynių pabaigos pirmavę bei kas kėlinį vis labiau didindavę atitrūkimą nesunkiai dvidešimt devynių taškų skirtumu nugalėjo ir pergalę aštunfinalio rungtynėse šventė "Banga-2" krepšininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu [86:57].

Pirmąjį kamuolį rungtynėms prasidėjus atkovojo svečiai, "KMAiK" krepšininkai, tačiau nuo jų atakos šeimininkai, "Banga-2" komanda, apsigynė, bet ir jie nesugebėjo pelnyti taškų. Pirmosios pora minučių buvo labai nerezultatyvios abiejoms komandoms, kadangi visi metimai skriejo pro šalį. Tik antrosios minutes pabaigoje šeimininkų krepšininkas metimo metu išprovokavęs pražangą ir stojęs mesti dviejų baudų metimų pagaliau atidarė savo komandos krepšį ir pelnė pirmąjį tašką pataikęs vieną iš dviejų baudų. Svečiai iškart jiems atsakė tolimu metimu išsiverždami į priekį, tačiau šeimininkai greitai išlygino rezultatą ir jį persvėrė. Pirmajame kėlinuke šeimininkai dažniau klydo, tačiau atkovojo daugiau kamuolių, todėl likusias kėlinuko minutes būvo priekyje ir jį laimėjo penkių taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke šeimininkai turėdami daugiau aukštaūgių vėl laimėjo kovą dėl atsšokusių kamuolių, bei žaidė daugiau komandinį žaidimą, todėl jokių šansų priešininkams nepalikdami laimėjo ir antrąjį kėlinuką po kurių skirtumas tarp komandų buvo dešimt taškų.

Po ilgosios pertraukos varžybos tęsėsi. Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiams buvo pavykę priartėti iki septynių taškų skirtumo, tačiau šeimininkai greitai sau vėl grąžino dviženklią persvarą. Iki pat kėlinuko pabaigos šeimininkai žaisdami gražų komandinį žaidimą padidido atitrūkimą iki septyniolikos taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis pataikytas svečių tolimas metimas sušvelnino rezultatą. Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai buvo nebesustabdomi. Jie dar kartą laimėdami kovą dėl atšokusių kamuolių bei žaisdami komandinį žaidimą laimėjo dvi svarbias atkarpas kėlinuko pradžioje 9:0 ir dar kartą 9:0 rungtynių pabaigoje, taip nepalikdami jokių šansų varžovams ir nugalėdami triuškinančiu dvidešimt devynių taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [86:57].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog mes esame gerokai stipresni, todėl šiandienos žaidimas buvo kaip treniruotė.

"Banga-2": Elvinas Kaluginas 20, Aidas Paulauskas 17 (17 atk. kamuolių), Mantautas Patašius 15 (13 atk. kamuolių), Grigorijus Selibovskis 12 (9 rezult. perdavimai), Renatas Issak 12 (6 išpr. pražangos), Paulius Danisevičius 10 (7 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai).

"KMAiK": Gytis Krisčiūnas 20 (5 perimti kamuoliai), Vytautas Valavičius 12, Paulius Stonis 12 (10 rezult. perdavimų), Edgaras Pečiuilis 10.

"KMAiK" savo aikštėje nepasigailėjo "Patvanka-2" ekipos (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:48 val.)"Banga-2" nugalėjo "Grizliai" ekipą (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)"Pavasario taurės 2011" startas pažymėtas 16 blokų ir paskutininėmis minutėmis išplėšta "Bangos - 2" pergale (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Pavasario taurė 2011" turnyro "Didžiosios" taurės trečioji vieta atiteko "Banga-2" komandai (2011 gegužės 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Kauno Rami" išsaugojo pergalę (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 22:16 val.)"Topo grupė" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Bangos - 2" pranašumą (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:44 val.)"Club 9 & Pizza Club" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:12 val.)"KMAIK" pasiekė pergalę tik po dviejų pratęsimų (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Banga - 2" iššvaistė nemenką pranašumą, tačiau išsaugojo pergalę savo rankose (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 15:55 val.)