BANGA - 2 vs GRIZLIAI (86:81)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Banga-2" nugalėjo "Grizliai" ekipą

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 23:37 val., peržiūros: 4972

Ketvirtadienį, Kovo 31 dieną, 17:00 val., Kaune, VDU sporto centro salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos “Pavasario taurės 2011” pirmenybėse, šeimininkai “Banga-2” pasitiko svečius “Grizliai” komandą. Po gražaus abiejų komandų žaidimo ir įtempto paskutiniojo kėlinio rungtynių šeimininkai “Banga-2” ekipa palaužė “Grizlių” rinktinę rezultatu 86:81.

Rungtynes abi komandos pradėjo daugmaž apyligiu žaidimu. Pirmąjį kėlinį, sėkmingu A.Butkaus dvitaškiu metimu pradėjo „Grizlių“ ekipa (0:2). Komandos, apylygiai pasidalinusios taškus, 5-ąją kėlinio minutę nulėmė rezultatą 15:12 šeimininkų komandos „Banga-2“ naudai. „Bangos“ ekipa ir toliau, neženklia taškų persvara žaidė sėkmingai. Paskutiniąją kėlinio minutę, „Grizlių“ komandos kapitonas T.Navickas įmetė taiklų tritaškį ir šiek tiek sumažino varžovų pranašumą (23:20). Tačiau kėlinys pasibaigė taikliu šeimininkų atstovo M.Patašiaus dvitaškiu metimu, kuris simboliškai paženklino pirmąjį kėlinį rezultatu 25:20.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo išprovokuota „Bangos“ žaidėjo J.Griežė pražanga ir taikliu jo baudos metimu, kuris pradėjo antrojo kėlinio žaidimą ir padidino šeimininkų taškų persvarą iki 6 (26:20). Svečiai nenusileido varžovams ir kaskart į šeimininkų taiklų metimą, jie atsakė tuo pačiu. Todėl įpusėjus kėlinį, 5-ąją jo minutę, taškų persvara tebebuvo 6 taškai šeimininkų „Bangos“ komandos naudai. Iki pat kėlinio pabaigos, taikliais dvitaškiais ir baudų metimais, šeimininkai taškų persvarą sugebėjo dar padidinti. Po simboliško, taiklaus A.Paulausko baudos metimo, kuris nulėmė pirmos rungtynių pusės rezultatą, šeimininkai „Banga-2“ ekipa savo taškų persvarą padidino iki 9 ir kėlinį pabaigė rezultatu 47:38.

Po „perekuro“, trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu „Gizlių“ komandos žaidėjo M.Antanaičio dvitaškiu ir į jį atsakytais 2 taikliais priešininkų komandos žaidėjo M.Patašiaus dvitaškiais, kurie šeimininkų komandos „Banga-2“ taškų persvarą padidino iki dviženklės (51:40). Įpusėjus trečiam rungtynių ketvirčiui, 5-ąją jo minutę, svečiai „Grizliai“ ekipa sugebėjo skirtumą sumažinti. Su A.Nanartonio taiklaus tritaškio ir abiejų taiklių baudos metimų pagalba, svečiai varžovų taškų persvarą sumažino iki 7 taškų (57:50). Iki kėlinio pabaigos komandos žaidė apyligiai ir kėlinys pasibaigė rezultatu 70:62, „Banga-2“ ekipos naudai.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo taikliu „Bangos“ komandos kapitono P.Daniskevičiaus dvitaškiu metimu (72:62). Tačiau, Daniskevičiui padidinus taškų persvarą iki dviženklio skaičiaus, atsigavo „Grizlių“ komanda. Praleidę porą varžovų metimų, 5-ąją kėlinio minutę, jie iš eilės sumetė 3 taiklius dvitaškius ir 1 baudų metimą. T.Barausko dėka, taškų skirtumas sumažėjo iki 7 (76:69).
„Grizliai“ iki pat rungtynių pabaigos nepasidavė varžovams ir mažino skirtumą kiek įmanoma. Paskutiniąją minutę, „Grizlius“ gelbėjo taiklus M.Antanaičio tritaškis, kuris sumažinęs taškų skirtumą iki 3 taškų, suteikė komandai vilties išplėšti pratęsimą. Deja, svečių viltis palaidojo E.Kaluginas, savo taikliu dvitaškiu, padidinęs taškų skirtumą iki 5 bei taip simboliškai paženklinęs galutinį rungtynių rezultatą – 86:81

Nugalėtojų komandos treneris sakė:

"Patiko varžovų žaidimas. Norėjos geriau, palaikyt tą 10 taškų skirtumą, bet kaip davė varžovai, taip ir sulošėm."

Nugalėtųjų komandos treneris sakė:

"Patys kalti, nepabėgom."

Rezultatyviausi žaidėjai:

Banga-2 – Paulius Danisevičius (24), Mantautas Patašius (14), Julius Griežė (14), Elvinas Kaluginas (14), Renatas Issak (11)

Grizliai – Andrius Nanartonis (18), Mindaugas Antanaitis (18), Tadas Navickas (15), Tomas Barauskas (14), Audrius Butkus (10)

Ketvirtajame kėlinyje išplėšę pergalę nugalėjo "Grziliai" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:39 val.)Lengvai 29 taškų skirtumu nugalėjo "Banga-2" (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Grizliai" pasiekė nesunkią pergalę (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Banga - 2" iššvaistė nemenką pranašumą, tačiau išsaugojo pergalę savo rankose (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 15:55 val.)Pavasario taurės aštuntfinalyje lengva "Grizlių" pergalė (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Kauno Rami" išsaugojo pergalę (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 22:16 val.)"Pavasario taurę 2011" iškovojo "Akis" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Grizliai" iškovojo pirmąją pergalę "Pavasario Taurėje 2011" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Grizliai" patiesė "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ir keliauja į pusfinalį (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Topo grupė" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Bangos - 2" pranašumą (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:44 val.)