Remza vs Makroflex (57:70)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Vos keturiese likę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti prieš „Remzą“

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:35 val., peržiūros: 934

Vasario 2 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai). Į rungtynes „Makroflex“ komanda susirinko vos šešiese, bet tai nesutrugdė dominuoti net tris kėlinukus, o vienu metu jų pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų. Tačiau jau ketvirtojo kėlinuko pradžioje dėl pražangų limito „Makroflex“ liko vos keturiese. Nelygios jėgos pagaliau suteikė vilties šeimininkams, kurie sparčiai artėjo, bet pačiu svarbiausiu momentu jų komandoje pasipylė klaidos ir nelogiški sprendimai. „Remza“ visiškai be reikalo baudavo šiandien puikiai pataikančius varžovus, o šiems lengvais metimais beliko užtvirtinti savo pergalę. „Makroflex“ ne tik sėkmingai atsilaikė, bet ir laimėjo įtikinamu pranašumu 57:70.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiems ekipoms. Gal tik „Makroflex“ komanda sugebėjo kartais pataikyti vieną kitą tolimą metimą ir tai leido nutolti. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis, bet netrukus „Remzos“ puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai pasiekė maždaug 10 taškų persvarą. Panaši distancija išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos ir kol kas tikrai neatrodė, kad „Makroflex“ gali turėti problemų dėl pražangų. Po dviejų kėlinukų „Makroflex“ tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose 24:32.

Antroje rungtynių dalyje „Makroflex“ ne tik išlaikė aukšto lygio gynybą, bet ir patys vis sėkmingiau pataikė iš toli, kol jų persvara pasiekė net 20 taškų ribą (28:48). Tiesa, dabar svečiai jau atsidūrė pavojingoje situacijoje ir net 2 žaidėjai balansavo ties iškritimo riba. Vis tik didelių permainų ilgai laukti nereikėjo, netrukus penktąją pražangą gavo Donatas Rimkevičius, kuris čia pat užsidirbo ir techninę, o tuo pasinaudoję svečiai kiek sumažino atsilikimą. Tačiau netrukus „Remza“ sulaukė tikros dovanos ir, galima sakyti, antrojo šanso šiame susitikime – iš rikiuotės dėl pražangų iškrito dar vienas varžovų krepšininkas J.Leitanas ir svečiai liko vos keturiese. Laiko buvo likę kiek mažiau nei 8 minutės, tad „Remza“ turėjo visus šansus išsigelbėti. Skirtumas sėkmingai tirpo, bet tai vyko per lėtai, o „Remzai“ sunkiai sekėsi pataikyti net laisviems. Galiausiai kelios klaidos privertė šeimininkus prisirinkti greitų pražangų, o nuo baudų metimo linijos taikliai atakavę „Makroflex“ krepšininkai ne tik išlaikė persvarą savo pusėje, bet paskutinėmis minutėmis sugebėjo nutolti ir laimėti rungtynes įtikinamu pranašumu 57:70.

„Makroflex“:

„šiandien mums greičiau pasisekė, kad likę keturiese sugebėjom atsilaikyti, o į varžybas mes dažniausiai susirenkam negausiai, trugdo traumos ar ligos“.

Remza: Mindaugas Gilius – 17 tšk., Tadas Dudzevičius – 15 tšk. (19 atk. kam., 8 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 14 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

Makroflex: Andrius Knezys – 30 tšk., Deividas Milaknis – 23 tšk., Donatas Rimkevičius – 9 tšk. (13 atk. kam.)

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)Šaltesnius nervus demonstravę „Makroflex“ krepšininkai įkopė į „30+“ lygos Olimpą (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 23:18 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)