Restauratoriai & Hausa vs Agava ASS & E+H (79:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1122

Sekmadienį, spalio 26 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Restauratoriai & Hausa" ir svečių "Agava ASS & E+H" ekipų. Nors rungtynių pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai ir išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos. 79:63 (18:19, 19:8, 21:18, 21:18).

Jau pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir pabėgo į priekį. Tačiau svečių krepšininkai nesiruošė iškart pasiduoti ir ilgai netrukus persvėrė rezultatą savo naudai, ko pasekoje po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalią persvarą. 18:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Restauratoriai & Hausa" pataikė du tolimus metimus iš eilės ir atitrūko nuo varžovų penkių taškų skirtumu. Vėliau "Agava ASS & E+H" ir vėl sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau visą kėlinį daug rezultatyvesnį puolimą demonstravę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. 37:27.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingiau rungtyniavo šeimininkų krepšininkai, kurie pamažu vis didino atotrūkį nuo varžovų. Nors svečių žaidėjams dar buvo pavykę kelis kartus sumažinti savo deficitą iki vienženklio, tačiau "Restauratoriai & Hausa" vietoje nestovėjo ir po trijų kėlinukų galėjo džiaugtis trylikos taškų pranašumu. 58:45.

Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko. Jau pačioje kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai spurtavo 14:2 ir taip dar labiau atitrūko nuo varžovų. Vis tik "Agava ASS & E+H" ekipos žaidėjai dar atrado savyje jėgų ir taip pat surengė spurtą, kuris sumažino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų, tačiau svečiai vistiek turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 79:63.

"Restauratoriai & Hausa": Jonas Snūdaitis – 25 tšk., Juris Goštautas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 13 tšk.

"Agava ASS & E+H": Giedrius Prabulis – 26 tšk., Tomas Čepkauskas – 10 tšk., Audrius Šalaševičius – 9 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67) (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)