Restauratoriai & Hausa vs Sweco (92:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco"

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 00:01 val., peržiūros: 920

Sekmadienio vakarą, Kauno Energijos sporto salėje susitiko 13 pergalių ir 4 pralaimėjimus iki šiol iškovoję aikštelės šeimininkai – „Restauratoriai & Hausa“ ir svečiai „Sweco“, turėję 9 pergales ir 8 pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo ir jau po pirmojo kėlinuko 8 taškų persvarą susikrovė šeimininkų komanda – 26:18. Antrajame kėlinyje vyko labai atkakli kova, bet ir šį ketvirtį nors ir nežymiai, tačiau laimėjo „Restauratoriai & Hausa“, kurie sužaidus pusę rungtynių buvo priekyje – 50:38. Po ilgosios pertraukos „Sweco“ dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau žymę ūgio persvarą turėję „Restauratoriai & Hausa“ dar labiau padidino savo pranašumą – 65:47. Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo 8 taškais be atsako ir išsprendė rungtynių baigtį. Galutinis rezultatas – 92:62.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau po dviejų V. Kalesniko taiklių tritaškių metimų šiek tiek į priekį atitrūko aikštės šeimininkai – 13:7. Pirmojo kėlinuko laikui einant į pabaigą "Restauratoriai & Hausa" vis didino savo pranašumą, kuris likus žaisti vienai minutei pasiekė jau 11 taškų, tačiau kėlinį taikliu tritaškiu metimu užbaigė G.Gaižauskas ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 8 taškų. Po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje – 26:18.

Antrojo ketvirčio pradžia tragiškai susiklostė „Sweco“ komandai. Ji pralaimėjo atkarpą – 14:3 ir sužaidus 15 minučių jau atsilikinėjo 19 taškų persvara – 40:21. Labiausiai prie šio spurto prisidėjo po krepšiu dominavęs šeimininkų aukštaūgis – Juris Goštautas. Antroji kėlinio dalis jau buvo sėkmingesnė „Sweco“ komandai, kuri iki ilgosios pertraukos sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 12 taškų – 50:38.

Trečiasis kėlinys vyko labai apylygiai, nė vienai komandai iki kėlinio galo nepavyko surengti didesnio spurto. Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio galo komandas skyrė 10 taškų – 57:47. Nors „Sweco“ ir nesugebėjo per daug sumažinti savo atsilikimo, bent jau neleido šeimininkams didinti savo pranašumo. Tačiau gerai gintis „Sweco“ iki kėlinio galo nesugebėjo. Paskutiniųjų minučių atkarpą jie pralaimėjo 8:0, ir po trijų kėlinių "Restauratoriai & Hausa" vėl įgijo solidų pranašumą – 65:47.

Negana to, kad „Sweco“ nesugebėjo gerai užbaigti trečiojo kėlinio, jiems nesusiklostė ir lemiamo ketvirčio pradžia. "Restauratoriai & Hausa" pelnė 8 taškus be atsako ir sužlugdė paskutiniąsias svečių viltis dar kovoti dėl pergalės – 73:47. Kėlinio pabaigoje šeimininkai leido pažaisti ir epizodinį vaidmenį komandoje atliekantiems žaidėjams, tačiau ir jie nesuteikė šansų „Sweco“ mažinti pranašumą. Anaiptol "Restauratoriai & Hausa" kėlinio pabaigą taip pat laimėjo, o galutinis rezultatas žymėjo jų triuškinančią pergalę – 92:62.

Po rungtynių "Restauratoriai & Hausa" komandos žaidėjas Vygintas Kalesnikas džiaugėsi komandos pergale ir vieną svarbiausių pergalės priežasčių įvardino puikų pataikymą.

Restauratoriai & Hausa: Karolis Čepanonis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 18 tšk. (22 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Vygintas Kalesnikas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Augustas Mikalonis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Sweco: Marius Liepa – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Rimantas Undraitis – 13 tšk., Julius Jasaitis – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

„Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67) (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)Restauratoriai & Hausa eliminavo DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)