Kauno liberalai vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (50:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“

2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 1060

Sausio 8 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kauno liberalai" ir Elektrėnų "Senoji versmė". Rungtynių favoritais laikyti svečiai pirmajame kėlinyje atitrūko tik paskutinėmis minutėmis. (12:15). Antrajame kėlinyje pridėję taiklių tritaškių Elektėniškiai pirmavo 8 taškų skirtumu (27:35) Trečiajame kėlinyje šeimininkus pražudė klaidos ir skirtumas išaugo iki nebepanaikinamo (39:56) Ketvirtasis kėlinys vyko gana nerezultatyviai, visgi šeimininkams pavyko laimėti šį kėlinį, tačiau galutinio rezultato tai labai nepaveikė ir pergalę rezultatu 50:65 iškovojo Elektrėnų "Senoji versmė".

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, taip nutiko kadangi svečiai daug atakų baigdavo tritaškiais metimais, iš kurių nei vienas nebuvo taiklus, oponentai nemetė nei vieno tolimo metimo todėl turėjo kiek daugiau metimų iš artimesnio nuotolio. Visgi įsižaidus komandoms Elektrėnų žaidėjai pradėjo įrodinėti pranašumą,žymiai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių, bei paskutinėmis minutėmis sužaista atkarpa 2:5 leido svečiams džiaugtis 3 taškų persvara.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo dar viena rezultatyvia atkarpa, o įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė dviženklį skaičių. Šiame kėlinyje jau pavyko Elektrėnų komandai pelnyti pirmąjį tritaškį, reiktu paminėti kad šeimininkai per visas rungtynes nepataikė nei vieno tolimo metimo. Tik viena padaryta klaida per šį kėlinį leido svečiams po 20 minučių žaidimo pirmauti saugiu atstumu.

Trečiajame kėlinyje įsibėgėjusius svečius jau buvo sunku sustabdyti, agresyvus žaidimas tiek puolime tiek gynyboje, bei perimti kamuoliai leido rinkti lengvus taškus. "Kauno liberalai" vis dažniau pradėjo mesti iš toli, tačiau niekaip nepavyko atsidaryti tritaškių sąskaitos. Taip pat šiame kėlinyje trūko šeimininkų visų žaidėjų indėlio, taškus pelnė tik trys žaidėjai. Po trijų kėlinių intrigos nebeliko nes komandas skyrė 17 taškų.

Ketvirtąjė ketvirtį "Senoji versmė" pradėjo be nusiteikimo, kas lėmė jiems nebūdinga didelį klaidų skaičių, tuo pasinaudoję oponentai laimėjo atkarpą 6:2, visgi D.Bočkovo tritaškis galutinai padėjo tašką šiose rungtynėse. Per likūsį rungtynių laiką komandos labai sunkiai rinko taškus, nors šį kėlinį šeimininkai laimėjo, galutinis rezultatas buvo svečių naudai. 50:65

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Vičkačka sakė: Turime tokią bėda kad prieš silpnesnius varžovus blogai nusiteikiame, šiandien vėl pradėjome prastai, tačiau įsibėgėje sugebėjome laimėti. Tikiuosi kituose etapuose nusiteikimas bus geresnis.

Kauno liberalai: Robertas Maskvytis – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Simonas Kairys – 16 tšk., Lukas Narmontas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Elektrėnų „Senoji versmė“: Darius Bočkovas – 18 tšk., Povilas Makūnas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Gumbrevičius – 11 tšk. (14 atk. kam.)

Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ aštunfinalį pasiekė antrą kart įveikusi „Ryterna Group“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)