Elektrėnų „Senoji versmė“ vs BC „Ambi“ (79:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:13 val., peržiūros: 1004

Sausio 25 dieną Elektrėnuose įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Elektrėnų "Senoji versmė" priemė svečius BC "Ambi". "Senoji versmė" buvo iškovoję aštuonias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. "Ambi" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir 11 pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (5:4). Įpusėjus kėliniui vieno taško persvarą turėjo "Ambi". Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė "Senoji versmė" (12:8). Septintą minutę, po taiklaus tolimo metimo "Ambi" priartėjo prie varžovų iki vieno taško (12:11). Visgi rungtynių pabaigą geriau sužaidė Elektrėnų komanda, kuri sužaidus pirmas 10 minučių turėjo septynių taškų persvarą (21:14).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (23:17). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Ambi" (23:23). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o sužaidus šešias minutes "Ambi" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos septynis taškus be atsako pelnė "Senoji versmė" (30:23). Baigiantis kėliniui komandas vis dar skyrė septyni taškai (34:27). Likus kelioms sekundėms iki pirmos rungtynių pusės pabaigos kamuolį iš varžovų perėmė "Senoji versmė" ir baigiantis laikui tritaškį pataikė M.Meidus (37:27).

Trečio kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė "Ambi". "Senoji versmė" surengė spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (45:29). Vėliau "Ambi" pamažu mažino varžovų pranašumą. Baigiantis šeštai minutei komandas skyrė 12 taškų (49:37), o minutės pertraukėlės paprašė "Ambi". Po jos svečių puolimas visisškai užstrigo, o tuo pasinaudoję "Senosios versmės" žaidėjai pelnė 10 taškų be atsako (59:37).

Ketvirto kėlinio pradžioje tritaškį pataikė "Ambi" (59:40). Ketvirtą minutę "Senosios versmės" persvara padidėjo iki 27 taškų (67:40), o minutės pertraukėlės paprašė "Ambi". Po jos dvi atakas sėkmingai pavyko užbaigti "Ambi" (67:44). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 25 taškai (77:52). Per likusį laiką "Ambi" sumažino "Senosios versmės" persvarą iki 21 taško (79:58).

"Senoji versmė" iškovojo devintą pergalę, o "Ambi" pralaimėjo 12 kartą.

"Senosios versmės" treneris Rytis Vičkačka: "Tikslus, kuriuos esame sau užsibrėžę pavyksta įgyvendinti. Liko dar keturios rungtynės, tikėkimės ir ten, kad savo tikslus pasieksime." Paklaustas, kaip šiandien sekėsi komandai, treneris atsakė: "Banguotas žaidimas. Kai susikaupi būna geriau, kai atsipalaiduoji "grybų karas". Yra ką tobulinti." Paklaustas, kokią įtaką turėjo stipriai laimėta kova po krepšiais, treneris atsakė: "Tai ir buvo svarbiausia siekiant pergalės. Kai susirenka žaidėjai, turime stiprią priekinę liniją. Mums, gynėjams, nekrito. Jei būtų kritę, būtų dar kitaip buvę."

"Ambi" treneris Vaidotas Mačiulis: "Šiandien buvo labai prastas pataikymas ir neapsigynėme." Paklaustas, kas antro kėlinio viduryje atsitiko, kai varžovai pradėjo didinti persvarą, treneris atsakė: "Varžovai pabėgo 10 taškų į priekį ir viskas. Labai banguotai žaidžiame. Jei kalbame apie gynybą, momentais apsigindavome, o momentais visiškai ne. Papraščiausiai dar daug metimų laisvi išmetėme, bet nekrito, nepataikėme." Paklaustas, kiek įtakos pralaimėjimui turėjo pralaimėta kova po krepšiais, treneris atsakė: "Turėjo įtakos. Varžovai kartodavo metimus atkovoję kamuolius, daugiau jie aukštų žaidėjų turi. Mes neatsitverdavome. Bandėme šnekėti per minutės pertraukėles, kad reikia atsitverti, bet nelabai gavosi."

Elektrėnų „Senoji versmė“: Karolis Jovaiša – 25 tšk. (16 atk. kam.), Darius Bočkovas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Meidus – 17 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Julius Povilaitis – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Saulius Grebliauskas – 9 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ aštunfinalį pasiekė antrą kart įveikusi „Ryterna Group“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)