Kautra & Mesoderma – DB vs LSMU VA & Statybų vizija (64:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2015 kovo 27 d., Penktadienis, 19:57 val., peržiūros: 1034

Penktadienį Vydūno sporto salėjė įvyko Įmonių lygos „Rind“ atsakomosios aštuntfinalio rungtynės tarp „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Kautra & Mesoderma – DB“ (svečiai) ekipų. Pirmose rungtynėse pergalę šventė „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipa po atkaklios kovos, tačiau „Kautra & Mesoderma – DB“ antrose rungtynėse pademonstravo kovingumą bei išlaikė iniciatyvą savose rankose visas rungtynes ir išlygino serijos rezultatą 1:1 – 54:64.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė viena ekipa neįrodė didesnio savo pranašumo. Vis dėlto, pirmieji nuo varžovų pabėgo ir minimalų pranašumą susikrovė „Kautra & Mesoderma – DB“ ( 10:14). Svečiams pavyko išlaikyti atotrūkį iki kėlinuko pabaigos – 14:18.

Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie sumažino skirtumą iki minimumo. „Kautra & Mesoderma – DB“ komandinio žaidimo dėka sugebėjo spurtuoti atkarpa 9:0, kur pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą ( 20:30). Po minutės pertraukėlės „LSMU VA & Statybų vizija“ nesugebėjo atsigauti po šalto dušo ir svečiai išlaikė susikrautą pranašumą – 28:36.

Po ilgosios pertraukos „LSMU VA & Statybų vizija“ toliau buksavo puolimas ir gynyba, o svečiai padidino pranašumą iki 16 taškų ( 33:49). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir iki kėlinuko pabaigos sugebėjo priartėti prie varžovų iki dvylikos taškų – 42:54.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipa iš paskutinių jėgų bandė prisivyti varžovus, tačiau šios dienos rungtynėse užtikrinčiau rungtyniavo „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa, kuri išsaugojo pranašumą bei išlygino seriajos rezultatą – 54:64

Po laimėtų rungtynių „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipos treneris, T.Vaitkūnas, kalbėjo:“Pirmose rungtynėse tikėjomės lengvos pergalės.Atėjom nusiteikę, kad laimėsim. Nesusikaupėme iki galo. Varžovai tikrai nėra blogi.Šiandien atėjome kovoti , nes pirmas pralaimėjome. Motyvacijos labai suteikė dar, kad perskaičius KKL'o prognozes – mums davė mažesnį koficiantą."

Kautra & Mesoderma – DB: Tomas Petrošius – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 14 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 14 tšk., Antanas Macys – 12 tšk., Gražvydas Davidavičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 kovo 27 d., 22:58 val.
Jeigu į aikštę eini kovoti, viskas tampa įmanoma. Tame nieko netikėto...
Eurelijus2015 kovo 27 d., 20:18 val.
sukovojo po krepsiu kautra,netiketa.
„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)