LSMU VA & Statybų vizija vs Kautra & Mesoderma – DB (90:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 03:47 val., peržiūros: 994

Kovos 25 dieną, LSMU veterinarijos akademojos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“, didžiosios taurės, pirmosios aštuntfinalio varžybos. Susitiko „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipos. Didžiąją žaidimo dalį kova buvo lygi. Abi komandos parodė, jog tikrai yra vertos viena kitos. Tačiau, visgi, trečiąjame kėlinyje spsurtavę šeimininkai, susikaupė dviženklį pranašumą. Ko pasekoje, iškovojo pergalę rezultatu (90 -82).

Pirmasis kėlinukas parsidėjo labai lygia varžovų dvikova. Šis kėlinukas parodė, jog abi ekipos yra kupinos energijos ir nori laimėti. Gynyboje nežibėjo nė viena ekipa, tačiau abi puikiai atidirbo puolime. Šį rezultatyvų kėlinuką rezultatu (28 – 24) laimėjo šeimininkai.

Antrasis kėlinukas buvo kiek lėtesnis. Atakos vyko ilgesnės, bei labiau strateguotos. Tai iš karto pasimatė švieslentėje, nes šis kėlinukas buvo kur kas mažiau rezultatyvus. Abi ekipos tiek pradėjo, tiek užbaigė kėlinuka žaisdamos tarsi lygi su lygia. Svečiams pavyko laimėti šį kėlinuką minimaliu skirtumu ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (45 – 42) šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai griebėsi iniciatyvos ir spurtavo. Pradėję kėlinuką puikiu (11 -2) spurtu, „LSMu VA & Sporto vizija“ susikrovė dviženklį pranašumą. (56–44). Visgi, kėlinuko pabaigoje, svečiai truputį atsigavo ir kėlinukui baigiantis sumažino deficitą iki 8 taškų (66 – 58).

Paskutinis šio aštuntfinalio kėlinukas prasidėjo labai lygiai. Gal pusę kėlinuko abi komandos žaidė stebėtinai lygiai. Rezultatas niekur per daug nepakito, tačiau po to pradėjo matytis, šiokia tokia svečių iniciatyva. Antroje rungtynių pusėje spurtavę (0-9), „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai sumažino deficitą iki 2 taškų. Tačiau po to šeimininkai vėl susiėmė ir išsaugojo pranašumą savo rankose. Šiame kėlinuke, šeimininkų gretose nesustabdomas buvo Antanas Macys. pataikęs 7 metimus iš mestų 9. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas – (90 -82).

LSMU VA & Statybų vizija: Antanas Macys – 25 tšk. (11 atk. kam.), Marius Petrauskas – 25 tšk., Tomas Žvaliauskas – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Gražvydas Davidavičius – 11 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Mantas Karauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 20 tšk.

„LSMu VA & Statybų Sajungos žaidėjas Erikas Rakickas:

„Na, pagrindinis pergalės faktorius buvo turbūt komandinis žaidimas. Individualiai jie buvo stipresni, tačiau mųsų geresnis komandinis žaidimas atvedė mus į pergalę“

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2015 kovo 27 d., 22:51 val.
Anokia čia problema. Jeigu giniesi rimtai, tai rankas anyway laikai pakeltas. Tai uždėti bloką nėra problemos, jeigu priešininkai patys, tarsi kokie užkeikti, savo noru po tavimi lenda ;)
Anonimas2015 kovo 27 d., 07:04 val.
gerai turėjo pamosuoti rankom kaip malūnas, kad tiek uždėtų blokų :D.
Anonimas2015 kovo 26 d., 21:58 val.
Tai gal žmogus statybose dirba, tai jam 20 blokų per dieną yra vieni juokai ;)
„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)Puikiai iš toli atakavusi „LSMU VA & Statybų Vizija“ parklupdė „Kauno Tiltus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:06 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)