Kautech vs ICE (90:58)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 16 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“.

2022 spalio 16 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 262

Sekmadienį 10-16 vykusiose „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos "ICE" ir "Kautech".

Pirmajam kėliniui prasidėjus matėsi, kad komanda "Kautech" ėmėsi iniciatyvos ir diktavo rungtynių taisykles. "ICE" komandai beliko kurti rungtynių planą norinti sušvelninti rezultatą. Po dviejų kėlinių rezultatu 47:24 priekyje tvirtai stovi "Kautech" komanda.

Po ilgosios pertraukos toliau savo taisykles diktavo "Kautech" komanda ir valdė rungtynių eiga toliau didindami persvarą. Visi komandos nariai apylygiai didino rungtynių rezultatą.

Rungtynių pabaigoje rezultatu 90:58 nugalėjo "Kautech" komanda ir iškovojo 4 pergalę taurėje.

„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)Jaunatviškas entuziazmas ir užsispyrimas Kautech komandai užtikrino pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:50 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)