ICE vs Valpainiai (85:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 03 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą

2022 spalio 03 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 286

Spalio 3 d., pirmadienį Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 A pogrupio rungtynės tarp „ICE“ (0-1) ir „Valpainiai“ (0-2) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Valpainiai“ ekipos žaidėjas R.Petraška, kurio trylika taškų leido jo atstovaujamai komandai iškart nutolti 6:20. Visgi, po šio šalto dušo šeimininkai labai greitai atsigavo ir pasibaigus pirmam kėliniui turėjo vos šešių taškų deficitą 19:25.

Antrajame kėlinyje „ICE“ labai greitai persvėrė rezultatą – po M. Maslennikovo tritaškio 32:31. Antroje kėlinio pusėje greitas ir rezultatyvus žaidimas leido šeimininkams dar labiau nutolti. Įpusėjus susitikimui 46:38.

Trečiajame kėlinuke svečiai pradėjo labai dažnai klysti, o tuo pasinaudoję šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir pasibaigus kėliniui jau pirmavo 67:51.

Ketvirto kėlinio pradžioje „ICE“ įgijo didžiausią rungtynių persvarą 74:52. Į tai „Valpainiai“ atsakė spurtu 0:9, tačiau arčiau varžovų jau nebepriartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 85:70 (19:25, 27:13, 21:13, 18:19).

7 išpr. praž.

Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)Tritaškių lietų atlaikiusios „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 23:41 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)